Biudžetų pajamos pagal prekių ir paslaugų mokesčius statistinis tyrimas


Ekonomikos kursinis darbas. Lietuvos respublikoje, vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse biudžetų pajamos pagal prekių ir paslaugų mokesčius. Įvadas. Lietuvos respublikoje, vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse surinktų prekių ir paslaugų mokesčių. –. Metais statistinio tyrimo teorinis pagrindimas. Absoliutinių ir santykinių rodiklių teorijos pagrindimas. Grupavimo taikymo statistikos tyrimai. Grafinės analizės teoriniai matmenys. Regresinės ir koreliacinės analizės pagrindimas. Prognozavimo naudojant trendo projekciją. Lietuvos respublikoje, vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse surinktų prekių ir paslaugų mokesčių. –. Metais statistinio tyrimo metodika. Absoliutiniai ir santykiniai dydžiai. Grupavimo metodika. Grafinės analizės metodika. Koreliacijos ir regresijos metodika. Prognozavimo metodika. Lietuvos respublikoje, vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse surinktų prekių ir paslaugų mokesčių. Statistinio tyrimo rezultatai. Absoliutinių rodiklių analizės rezultatai. Dinamikos rodiklių analizė. Grafinės analizės rezultatai. Prognozavimo rezultatai. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.


Šiame darbe atliekamas surenkamų prekės ir paslaugų mokesčių Lietuvos Respublikoje, Vilniaus apskrityje ir jos savivaldybėse 2004 – 2011 metais statistinis tyrimas. Darbą atliko Rūta Matukynaitė VEB-1/3, Kauno Technologijos Universiteto Ekonomikos ir Vadybos fakultete, Vadybos katedroje. Darbą sudaro keturios dalys: teorinė, metodinė, praktinė ir išvados. Darbe nagrinėjama Lietuvos Respublikos ir Vilniaus savivaldybių surinkti prekių ir paslaugų mokesčiai.

Pirmoji dalis yra teorinė. Joje aprašoma teorija, kuri vėliau naudojama atliekant praktinę ir metodinę dalis, apžvelgiama literatūra nagrinėja tema, pateikiamos sąvokos, terminų samprata. Antroji – metodinė dalis, kurioje pateikiami panaudoti tyrimo metodai ir apžvelgiami jų rezultatai. Trečioji yra praktinė dalis. Joje pateikiama savivaldybių surenkamų prekių ir paslaugų mokesčių tyrimo situacija ir analizuojami gauti rezultatai. Šiame darbe informacija pateikiama 20-iose lentelėse ir 18-oje paveikslėlyje. Darbo apimtis yra 99 puslapiai.

  • Ekonomika Kursiniai darbai
  • 2013 m.
  • Rūta
  • 99 puslapiai (27248 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ekonomikos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 476 KB
  • Biudžetų pajamos pagal prekių ir paslaugų mokesčius statistinis tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Biudžetų pajamos pagal prekių ir paslaugų mokesčius statistinis tyrimas. (2013 m. Gegužės 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/biudzetu-pajamos-pagal-prekiu-ir-paslaugu-mokescius-statistinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:26