Biuro Įranga, prisijungimo prie interneto būdai


Įvadas. Internetas. Šiuolaikiniai prisijungimo prie interneto metodai Naujai steigiama įmonė. Parinkta įranga. 9. Išvados. Bibliografinių nuorodų sąrašas.


Šiuolaikinės technologijos sparčiai žengia i mūsų namus, biurą, klasę nuo parduotuvių lentynų, žadėdamos atlikti vienas ar kitas funkcijas nepriekaištingai, džiuginti sparta,vaizdo ar garso kokybe, prieinamumu ir begale kitų privalumų. Tačiau, visą Audio, Video, ir bet kokią kompiuterinę įrangą sieja bendras "variklis", tai - prisijungimas prie interneto ir jo pagalba, galima susieti kelis ar visus įrenginius tiek buityje, tiek biure. Šiais laikais prie interneto žmonės jungiasi ne tik naudodami stacionarius, nešiojamus bei planšetinius kompiuterius ar išmaniuosius mobilius telefonus, bet netgi televizorius, spausdintuvus ir kitą buitinę bei biuro įrangą. Interneto dėka mes galime valdyti išmanujį siurblį robotą, skalbyklę, apsaugos vaizdo kameras ir kt., net esant labai toli nuo namų.

Visų buities, įmonių biuro, ugdymo įstaigų poreikiai skirtingi, todėl protingiausia interneto paslaugas, biuro įrangą rinktis atsižvelgiant į poreikius ir galimybes reikiamoje aplinkoje.

prisijungimas per mobiliojo telefono ryšio tinklą (GSM -GPRS- LTE,3G,2G, EDGE),

Pagrindiniai šio ryšio trūkumai yra tai, jog internetui naudojami ta pati dažnių juosta kaip ir pokalbiams, tad tuo metu kai naudojamasi internetu, telefono linija yra užimta. Kitas labai svarbus šio ryšio trukumas- saugumas. Yra pasitaikę atvejų kada Dial Up interneto vartotojai gauna dideles sąskaitas už tarptautinius skambučius, kurių nebuvo padarę su tolimomis šalimis, tokiomis kaip Bisau, Gvinėja ir kitomis. Ištyrus buvo nustatyta, jog klientai tapo sukčių internetu aukomis.

Privalumas, kaip ir minėjau, tinka pavienėms šeimoms gyvenančioms atokiau nuo miesto, kada galbūt kitos prisijungimo prie interneto paslaugos negalimos.

Nuo 2003 m. buvo naudojamas 3G ryšys, o šiai dienai labiausiai paplites sparčiausias 4G ryšys, galintis tai, ko negalėjo 2G -GPRS, EDGE, 3G-UMTS,HSPA,HSUPA,HSDPA.

Praktikoje skirtumai tarp 4G ir 3G gali varijuoti į vieną ar kitą pusę, priklausomai nuo geografinės vietos ir apkrovimo. Vieni vartotojai, perėję prie spartesnio interneto, pajaus labai ryškų greičio padidėjimą, kiti menką. Todėl vertėtų i tai atsižvelgti prieš užsisakant 4G, nes šiam internetui pritaikyta ryšio įranga yra brangesnė nei 3G. Prieš perkant modemą, reikėtų išbandyti kokiu greičiu veikia 4G namuose ar biure, bet, nuo 2013 ųjų, trys pagrindinės mobilaus ryšio bendrovės kaip, tada dar - Omnitel, Tele 2, Bitė LT gavo leidimus iš Ryšių Reguliavimo Tarnybos (RRT) naudotis 800 MHz radijo dažnių juostomis nuo 2014 metų, kurios puikiai tinka plėtimuisi i atokesnes nuo miestų vietoves, kaimus. tikėtina, 4G yra pagrindinis ir plačiausiai paplitęs mobilaus interneto ryšys, dės naršymo greičio ir kokybės, ypač kai šiai dienai išmanieji telefonai gali atlikti daugybę funkcijų kaip el.pašto administravimas, naršymas, navigavimas, skambučiai, SMS, MMS ir begalę kitų.

Skirtinės nekomutuojamas telefono ryšio prisijungimas yra vienas is dviejų analoginių prisijungimo tipų. Tik skirtingai nuo Dial Up, kur norint prieigos prie interneto reikia paskambinti ryšio operatoriams, čia internetas yra visą laiką, be jokių skambučių. Taip pat naudojama išlyginimo technologija kuri sumažina užlaikymus ir triukšmo lygį ir leidžia 1,5-2 kartus spartesnį ryšį.

  • Microsoft Word 325 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2904 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ilona
  • Biuro Įranga, prisijungimo prie interneto būdai
    10 - 3 balsai (-ų)
Biuro Įranga, prisijungimo prie interneto būdai. (2018 m. Sausio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/biuro-iranga-prisijungimo-prie-interneto-budai.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 27 d. 16:30
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!