Biuro programų paketai ir jų sandara


Paveikslėlių ir lentelių sąrašas. Įvadas. Kas yra biurų programos ir kas jas sudaro? Pagrindinės MC office programos. Microsoft Word. Microsoft Word geba. Microsoft Office Excel. Microsoft Office Excel funkcijos. Microsoft PowerPoint. Microsoft PowerPoint istorija. Idomi Microsoft PowerPoint statistika. Krtiški faktai Microsoft PowerPoint programai. Microsoft PowerPoint galimybės. Microsoft OneNote. Alternatyvus biuro programų paketų rinkinys OpenOffice. org. OpenOffice. org sudarančios programos. Biuro programų paketo OpenOffice. org palikuonis LibreOffice. Šaltiniai.


Daugelis šių dienų žmonių neįsivaizduoja kasdieninės dienos be kompiuterio ar išmaniųjų technologijų, tokių kaip išmanieji telefonai, ar išmanieji laikrodžiai. Šiuolaikiniai žmonės technologijas naudoja ne tik žaidimams, pramogoms ar kaip susisiekimo priemonę, bet taip pat kaip darbo aparatą. Šiam tikslui buvo sukurti biurų programų paketai, kurie palengvina kasdieninį žmonių darbą, tokį kaip : teksto redagavimą, skaičiavimą, susirašinėjimą ar prezentacijom skirtų skaidrių ruošimą. Šiuos bei kitus biuro programų paketus apželgsiu šiame referate.

Vienas labiausiai paplitusių ir daugeliui žmonių žinomas biuro programų paketų yra Microsoft Office. Šis biuro programų rinkinys, serveriai bei paslaugos buvo pristatyti 1989m. Ir yra skirtas „Windows“ ir „Mac OS X“ operacinėms sistemoms. Šiuo metu tai labiausiai paplitęs biuro programų paketas dėl savo patogumo paprastumo ir lengvo prieinamumo visuomenei.

Microsoft Word (liet. žodis) – „Microsoft“ kuriama teksto redagavimo programa, Microsoft Office paketo dalis. Pirmoji versija išleista 1983 metais, versija pavadinta „Multi-Tool Word“ ir veikė Xenix platformoje. Vėliau programa pritaikyta kitoms sistemoms IBM PC su DOS (1983 m.), Apple acintosh (1984 m.), SCO UNIX, OS/2 ir Microsoft Windows. Nuo 2003 metų programa pradėta vadinti Microsoft Office Word.

Programa pradėta kurti 1981 metais, kai iš „Xerox“ į „Microsoft“ perėjo pirmojo grafinio teksto redaktoriaus kūrėjas Charles Simonyi.

Microsoft Office Excel (dažnai trumpinama Microsoft Excel) – Microsoft Office programų paketo elektroninė skaičiuoklė, kuriama ir platinama „Microsoft“ kompanijos Microsoft Windows bei Mac OS X operacinėms sistemoms.

Naudokite šią funkciją, kai reikia ieškoti vienoje eilutėje arba stulpelyje ir rasti reikšmę toje pačioje pozicijoje antroje eilutėje arba stulpelyje.

Naudokite šią funkciją norėdami ieškoti langelių diapazono elemento, ir tada grįžti santykinę padėtį šio elemento diapazone. Pavyzdžiui, jei A1:A3 diapazone reikšmės 5, 7 ir 38, formulė =MATCH(7,A1:A3,0) grąžina skaičių 2, nes 7 yra antras diapazono elementas.

  • Microsoft Word 826 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (1418 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marius
  • Biuro programų paketai ir jų sandara
    10 - 2 balsai (-ų)
Biuro programų paketai ir jų sandara. (2020 m. Kovo 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/biuro-programu-paketai-ir-ju-sandara.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 29 d. 11:45
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo