Biuro reikmenų patentų apžvalga


Biuras ir jo reikmenys. rašomosios mašinėlės ir spausdintuvo istorija. Įvadas. Trumpa istorija. Kas yra biuras? Rašomoji mašinėlė. Type writing machine. rašomoji mašinėlė. Improvement in type-writers. rašomosios mašinėlės patobulinimas. Improvement in electro-mechanical printing-instruments (takygraph). elekromechaninio spausdinimo mechanizmo patobulinimas. Type-writing machine. rašomoji mašinėlė. Typewriter. rašomoji mašinėlė. Spausdintuvai. Electrophotography. elektrofotografija. Xerographic plate charging method and aparatus. Positive overlay electronic xerographic printer. teigiamų sluoksnių elektroninis ksenografinis spausdintuvas. Thermal ink jet printer. šiluminis rašalinis spausdintuvas. Ink-jet printer with precise print zone media control. Literatūra. Dėkoju už dėmesį.

Šio kursinio darbo tikslas - susipažinti su patentais, jų duomenų bazėmis bei paieškos sistemomis. Savo darbe ketinu išnagrinėti biure naudojamus įrenginius, be kurių neišsivaizduojame kasdieninio darbo. Ieškojimus pradėsiu nuo vieno žinomiausio – tai rašomoji mašinėlė. Trumpai peržvelgsiu rašomosios mašinėlės istoriją, pamėginsiu rasti pirmuosius jos patentus ir truputi patyrinėti kaip patentai (išradimai) keitėsi laike. Taip pat ketinu trumpai peržvelgti ir panagrinėti spausdintuvų atsiradimą bei kelis pirmuosius patentus.

Biuras – tai kambarys pastate ar kitoje vietoje, kur vyksta administracinis darbas. Biuras yra architektūros ir dizaino fenomenas; nesvarbu ar tai maža darbo vieta, apsiribojanti mažu kampiniu stalu ir kėde ar kelių aukštų pastatas, priklausantis vienai įmonei. Šių dienų pasaulyje biuras suprantamas kaip vieta, kur dirba „balti“ žmonės.

Pirmieji biurų kompleksai atsirado 18 amžiuje, kai Karališkasis laivynas įkūrė Pietų Indijos kompaniją. Ripley pastatas (arba Senasis admirolas) buvo pastatytas 1726 metais ir buvo pirmasis biurų pastatas Anglijoje. Biuro reikmenys, tai visos priemonės, reguliariai naudojamos įstaigose, įmonėse ir kitur.

Pirmasis randamas aprašytas patentas, tai 1829m. liepos 23 d. William Austin Burt patentas.

Ženklai rašomi paspaudus kelėta klavišų dviejuose eilėse. Tarpai tarp eilučių sukuriami perjungiant spausdinimo rėmelį. Spausdinimo operatoriui pačiam tenka nusistatyti eilutės plotį ir laiku sustabdyti spausdinimo procesą.

Pareiškėjai: The Hammond Type Writer Company, OF NEW YORK, N. Y. Išradėjas: John Pratt, OP Centre, Alabama Pareiškimo data: 1883.07.07 Publikavimo data: 1892.03.15.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 4524 KB
  • 2014 m.
  • 34 puslapiai (1623 žodžiai)
  • Erika
  • Biuro reikmenų patentų apžvalga
    10 - 2 balsai (-ų)
Biuro reikmenų patentų apžvalga. (2014 m. Birželio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/biuro-reikmenu-patentu-apzvalga.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:24
×