Biuro vieta išplanavimas interjeras


Ofiso isplanavimas. Darbo vietos įrengimas ir išplanavimas. Darbo kabinetas ofiso interjeras. Sekretores darbo vieta. Biuro išplanavimas. Vadovo ir sekretores darbo vieta. Biuro isplanavimai. Koks turi būti ofiso isplanavimas. Tyrimo tema: biuro interjeras. Ofiso irengimas.

Įvadas. Darbo vieta. Sekretorės darbo vieta. Sekretores darbo vieta sudaro trys zonos:. Sekretorės pagrindinės darbo zonos įrengimas. Darbo stalas:. Darbo kėdė:. Darbo aplinkos reikalavimai. Apšvietimas. Elektromagnetinė spinduliuotė. Mikroklimatas. Biuro interjeras. Mano biuro interjeras. Išvados. Literatūra.

Darbo vieta turi buti įrengiama atsižvelgiant į darbuotojo antropometrinius duomenis, kiekvienam žmogui individualiai. Jei darbas yra sėdimas, dirbantysis turi pasiekti visas darbo priemones, nesilenkdamas per liemeni. Labai svarbu yra pritaikyti kėdę. Nepatogi kėdė gali sukelti nugaros skausmą, kojų kraujotakos sutrikimus . Ji turi būti ne per minkšta ir ne kieta. Reikia, kad kėdė būtų stabili, negriūtų pasilenkus į šalį ar atsilošus. Atrama turi būti išlenkta, atsižvelgiant į žmogaus anatominius stuburo išlinkimus. Norint sumažinti regos analizatorių įtampą, stebimi objektai bei darbo priemonės (pulto mygtukai) parenkamos skirtingų spalvų. Svarbiausi, dažniausiai naudojami objektai turi būti ryškiausi, mažiau svarbus – tamsesnių spalvų. Dirbant kompiuteriu, monitoriaus padėtis turi būti tokia, kad į jį būtų žiūrima ne didesniu kaip 30° kampu. Labai svarbus yra darbo vietos apšvietimas. Blogas apšvietimas didina akių nuovargį, atsiranda perštėjimas, skausmas akyse, svaigsta galva, dėl to mažeja darbingumas. Apšvietimas turi būti pakankamo stiprumo. Kuo didesnė regos analizatoriaus įtampa tuo didesnis turi būti apšvietimas. Jei apšvietimas nepakankamas ar apšviesta tik tam tikra patalpos dalis, žmogus sunkiau orientuojasi erdvėje dėl susidariusių šešėliu. Apšvietimas neturi akinti. Todėl paviršius ant kurio dirbama, turi būti padengtas matine spalva, kuri sugeria šviesą. Taip pat svarbu, kad šviesa nemirgėtu ir nemestų šešėlių.

Darbo tikslas:

Pasirinkti patalpą, kurioje būtų galima įrengti šiuolaikinio biuro darbo aplinką;

Įrengti biuro patalpą parenkant ergonomiškus baldus, bei darbo priemones;

Išdėstyti darbo vietas taip, kad darbuotojai galėtų patogiai, bei saugiai dirbti;

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (3337 žodžiai)
  • Universitetas
  • Judita
  • Biuro vieta išplanavimas interjeras
    10 - 3 balsai (-ų)
Biuro vieta išplanavimas interjeras. (2012 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/biuro-vieta-isplanavimas-interjeras.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 07:17
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo