Blakstienų ir nagų priauginimas verslo planas


Verslo planas. įmonės aprašymas. Projekto aprašymas. Ketinimo įgyvendinimo sąlygos Darbai. Įranga reikalinga verslo įkūrimui NAGŲ PRIAUGINIMUI. Taip pat nagų priauginimui reikalingos panašios patalpos. Blakstienų priauginimo priemonės. Numeris Priemonė 1vnt. Patalpos skirtos blakstienų priauginimui.

Moteris – tai silpnosios lyties atstovė, kurios gyvenimo tikslas suvylioti patiną ir po savęs palikti atžąlą. Tam, kad galėtų surasti gyvenimo partnerį, ji turi atrodyti gražiai, nes šiais laikais, žmonės pirmiausia žiūri į išvaizda, o tik paskui gilinasi į žmogaus vidų.

Gražiai jums padės būti įmonė „Grožis“, kuri bus įkurta 2016metais, pagrindinė veikla – grožio paslaugoms moterims, t.y. nagų, blakstienų priauginimas. Laikui bėgant planuoju plėsti savo paslaugų asortimentą ir į teikiamas paslaugas įtraukti : makiažą, kirpimą, šukavimą, plaukų dažymą. Įkūrus savo verslą, planuoju teikti kokybiškiausias paslaugas moterims, kurios nori būti gražios, už nedidelę kainą.

Vilniuje, Naujojoje Vilnioje, mes su šeima turime dviejų kambarių butą. Šiuo metu jis yra nomuojamas, tačiau iškeldinus nuomininkus, planuoju bute atlikti kapitalinį remontą ir įkurti visus patogumus teikiamų paslaugų atlikimui. Savo įmonės įkūrimui reikia pradinio 14500€ kapitalo, į šią sumą įeina ir patalpų remontas ir naujausia, bei kokybiškiausia įranga su įvairių kitų svarbių medžiagų įsigijimu.

Kadangi lėšų verslo įkūrimui turiu nepakankamai, tik 5800€, planuoju iš banko pasiskolinti 12000€, su 13% palūkanomis, o visą sumą planuoju grąžinti po 4 metų, kuomet sėkmingai gausiu pelną.

  • Microsoft Word 297 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (746 žodžiai)
  • Universitetas
  • Hacker
  • Blakstienų ir nagų priauginimas verslo planas
    9 - 1 balsai (-ų)
Blakstienų ir nagų priauginimas verslo planas. (2015 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/blakstienu-ir-nagu-priauginimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 19:33
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo