BMW Automobilių pardavimas


Verslo planas automobiliu pardavimas. Referatas apie bmw. Verslo planas bmw automobiliu pardavimas. Automobiliu pardavimas verslo planas. Automobimiu prekyba referatas. Uab "ratas" verslo planas. Prekyba bmw automobilias. Verslo planas automobilių prekyba. Lengvuju automobiliu verslo plano pavyzdys. Lengvuju automobiliu pardavimas.

Įvadas. Įmonės aprašymas. Bendra informacija. Komercinė ūkinė veikla. Verslo raida. Rinkos analizė. Marketingo planas. Reklama. Produkto analizė. Valdymas ir personalas. Rizikos analizė. Projekto aprašymas. Projekto idėja. Ketinimų įgyvendinimo sąlygos. Projekto nauda. Finansų planas. Dabartine finansinė būklė. Verslo plano įvertinimas. Išvados ir pasiūlimai. Literatūra.

Norint pradėti įgyvendinti kokią nors verslo idėją, tarkim, gaminti naują gaminį, diegti naują technologiją ar kokią nors kita, būtina parengti verslo planą. Verslo plano užduotis nėra vien tik aptarti veiklos detales, ji kartu privalo vesti į svarbiausią tikslą – pelną.

Taigi kam reikalingas planavimas? Ogi tam, kad juo remdamiesi verslo firma galėtų parengti savo sėkmės projektą ir tikslingai veikti. Savininkai privalo spręsti, ką ir kaip daryti. Be to, planavimas – tai saugus žingsnis į pelningą ateitį. O ateitis visąlaik kupina pavojų, kuriuos reikia kiek įmanoma sumažinti. Nagalėdama būti tikra dėl ateities, verslo įmonė savo planuose turi numatyti visas veiksmų alternatyvas, kiekvienos jų kaštus ir privalumus. Šitaip verslo įmonė parengia kelio į ateitį žemėlapį, nes neplanuojant paskirties vieta neaiški, veiksmų į ją žemėlapyje nepažymėtas.

Verslo planas – tai formalus dokumentas, kuriame numatomi šie dalykai: siekiamas tikslas, siūlomų prekių ar paslaugų aprašymas, rinkos analizė, finansinės prognozės ir valdymo strategijos numatytiems tikslams pasiekti.

Verslo plano tikslas – sudaryti verslo planą, kuris atspindėtų pagrindinius verslo plano principus ir aspektus.

Darbo objektas – UAB ratas verslo plėtros projektas – įsigyjant naujus atumobiliu bei įkuriant naują techninio aptarnavimo skyrių.

Kursinio darbo užduotys: parengti verslo planą, sudarant pagrindines jo daldėl konfidencialumo nepateiksiu tikslių įmonės duomenų, o finansniai skaičiavimai bus pateikti remiantis faktmano rengiamas verslo plėtros projektas įmonei UAB ratas , kurios juridinis statusas – uždaroji akcinė bendrovė (uab). Bendrovė įregistruotaRegistro nr. Ab00-. Įmonės kodas 1. Bendrovės adresas: v. Krevės g. 39 nr. Kaunas. Telefonas: 8-62419425, faksas: 8-500. Bendrovės direktorius – laurynas palaima, vyriausias finansininkas – paulius palaima.

Bendrovės steigėjai yra du fiziniai asmenys – laurynas palaima ir laurynas palaima. Laurynui palaimai priklauso 85 procentai akcijų, o pauliui palaimai – 15 procentų akcijų. Kadangi steigėjai yra du, ta1998 metų pradžioje įrengtas kėbulinių darbų baras ir viena iš moderniausių dažymo kamerų. Tai leido atlikt1999 m. Birželio d. Atidaryvartotojas. Naujo automobilio pirkėjui verta žinoti, kokias komforto ir saugos įrangas gaus sumokėjęs pinigus už automobilį. Neretai už tokios pat klasės automobilį vieni gamintojų atstovai siūlo daug įvairios įrangos, o kiti – tik minimumą.

  • Microsoft Word 78 KB
  • 2011 m.
  • 26 puslapiai (6393 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sakalazz
  • BMW Automobilių pardavimas
    8 - 1 balsai (-ų)
BMW Automobilių pardavimas. (2011 m. Sausio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/bmw-automobiliu-pardavimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 08 d. 09:41
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!