Bochemija ir biofizika pagrindai


Apibendrinimas biochemija ir biofizika. Planas. Biofizika 30 klausimų Biochemija 30 klausimų Atsiskaitymas (referatai. Elektromagnetinis laukas. Kas yra fizikiniai dydžiai ir kokia jų funkcija hercas. Kas yra elektrono pozitronas? Kuo jis matuojamas? 8. Pasižiūrėti kaip atrodo kompiuterinis tomografas. Kas yra žmogaus arterinis kraujospūdis. Žmogaus klausa, kokius dažnius fiksuoja žmogaus ausis. Kas yra šiluminė energija? Kaip ji įvertinama, koks matas. Kas kontroliuoja gliukozės apykaita organizme. Kas yra hormonas, kokia jų f-ja. Sekmės.


Kas yra fizikiniai dydžiai ir kokia jų funkcija : hercas, impulsas, signalas, voltas. 5. Ką atspindi žmogaus elektrograma? Kam ji pritaikoma medicininėje praktikoje. 6. Elektrinio lauko energija ir jos pritaikymas medicinėje praktikoje?

Kas kontroliuoja gliukozės apykaita organizme, koks organas (ai) tai reguliuoja? 22. Kaip skirstomi lipidai, kokį energijos kiekį gaunama iš 1 gr.? 23. Kas yra gangliozidai, kokia jų funkcija? 24. Kai organizmui trūksta vitaminų, kaip tai vadinama? 25. Vitaminų tirpumas vandenyje, žinoti kelis pvz.

Kas yra hormonas, kokia jų f-ja, kaip juos galima išskirti ? 27. Pasikartoti hormonus hipofizės, skydliaukės ir kt., jų pagrindines funkcijas. 28. Kas yra fermentai, kaip jie suskirstyti, kokia jų f-ja? Kaip skirstomos fermentinės reakcijos? 29. Fermentinių r-jų priklausomybė nuo T? Kokia T optimali? 30.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 869 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (372 žodžiai)
  • Brigita
  • Bochemija ir biofizika pagrindai
    10 - 5 balsai (-ų)
Bochemija ir biofizika pagrindai. (2016 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/bochemija-ir-biofizika-pagrindai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:25
×