Bolševikų perversmas Rusijoje (6 kl.)


Zmogus aklai tikintis kuria nors ideja. Zmogus aklai tikintis kuria nors ideja..

Bolševikų perversmas rusijoje (6 kl. ). Savokos. Bolševikai – į partiją susibūrę v. lenino šalininkai. Fanatikas – žmogus, aklai tikintis kuria nors idėja. Koncentracijos stovykla – karo belaisvių, kalinių, valdžios priešų sutelkimo ir įkalinimo vieta. Pilietinis karas – ginkluota vidaus kova tarp valstybės piliečių. 1917 m. vasario mėn. įvyksta revoliucija. kariai pasiūsti malšinti sukilimo prisijungė prie demonstrantų. Kraujas ir smurtas. Verta žinoti. Rusijos caras nikolajus. Komunizmo simbolis. raudoname plote esantis kūjis ir kalavijas simbolizuoja tariamą darbininkų ir valstiečių vienybę. Bado iškankinti rusijos.

Fanatikas – žmogus, aklai tikintis kuria nors idėja.

Pilietinis karas – ginkluota vidaus kova tarp valstybės piliečių.

Kraujas ir smurtas užliejo šalį, bet kuris įtarimą keliantis žmogus galėjo buti nužudytas arba ištremtas į koncentracijos stovyklas. šalyje tarp bolševikų ir jų priešininkų kilo pilietinis karas, nualinęs ir taip skurdžią šalį. jį laimėjusių bolševikų viešpatavimas atvėrė vieną iš tragiškiausių rusijos ir pasaulio istorijos puslapių.

  • MS PowerPoint 1464 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (176 žodžiai)
  • Jolanta
  • Bolševikų perversmas Rusijoje (6 kl.)
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Bolševikų perversmas Rusijoje (6 kl.). (2015 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/bolseviku-perversmas-rusijoje-6-kl.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 07 d. 06:53
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo