Borto kompiuterio simuliatorius, oop kursinis


Darbas su borto kompiuteriu. Borto kompiuteris telefone. Kompiuterio simuliatorei.

Įvadas. Bendrasis aprašymas. Produkto aprašas. Produkto komponentai. Produktų vartotojai ir jų savybės. Techniniai reikalavimai kuriamai programinei įrangai. Produkto kūrimo ir naudojimo apribojimai. Duomenų apžvalga. Sistemos aprašas. Programos konteksto diagrama. Funkciniai reikalavimai sistemai. Funkcijų sąvadas. Panaudos atvejų diagramos. Klasių diagrama. Išvados.

Programinė įranga yra skirta sportiniams automobiliams ir atsakinga už darnų visų komponentų darbą visoje sistemoje. Borto kompiuterio pagrindinis tikslas yra leisti vairuotojui kuo tiksliau susireguliuoti automobilį pagal savo poreikius ir išvystyti didžiausią automobilio galią. Programa iš kompiuterio turi valdyti variklio darbą visą laiką, kol automobilis yra užvestas. Trys pagrindinės funkcijos yra registruoti vairuotojo pasirinkimus ir atitinkamai reguliuoti variklio komponentų darbą pagal juos, bei nuolatos palaikyti automobilio darbą.

Šio dokumento tikslas – išsamiai bei nuosekliai pateikti reikalavimus kuriamai automobilinei programinei įrangai. Reikalavimai pateikiami naudojant tekstinius aprašus, įvairių tipų diagramas, ir lenteles, pavaizduojančias sudėtingas komponentų tarpusavio sąveikas. Betarpiški projekto dalyviai – projekto užsakovai, programinės įrangos vartotojai.

  • Informatika Kursinis darbas
  • Adobe PDF 972 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis
  • Universitetas
  • Augio
  • Borto kompiuterio simuliatorius, oop kursinis
    10 - 2 balsai (-ų)
Borto kompiuterio simuliatorius, oop kursinis. (2014 m. Sausio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/borto-kompiuterio-simuliatorius-oop-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 22:35
×