Braižyba Autocad


Braizymas kompiuteriu. Autocad laboratoriniai darbai. Braizyba kompiuteriu. Linijos brėzimas autocad. Autocad referatas. Autocad braizyba. Braizyba su autocad. Kompiuterine braizyba autocad. Braižyba (autocad). Kas moka braizyti autocad namu projektus.

Įvadas. Bendrieji nurodymai. Autocad ekranas. Pirmoji tiesė. Objektų parinkimas redaguoti. Darbas su pele. Objektų traukos funkcijos. Funkciniai klavišai. Vaizdų didinimas ir mažinimas. Informacija apie brėžinio objektus. Operatyviosios pagalbos sistema. Sutrumpinimai. Rinkta informacija.

Braižymas kompiuteriu naudojant automatizuotas projektavimo sistemas yra pranašesnis už tradicinį, nes dirbama patogiai atsisėdus, nereikia drožti pieštukų, lengva ištrinti klaidingai nubrėžtas linijas, pasikartojantys elementai tiesiog nukopijuojami, braižymas tikslesnis (8 skaitmenys po kablelio), naudojamasi tikraisiais matmenimis (nedidinant ir nemažinant) irt.

Tačiau vien kompiuterio ir programinės įrangos nepakanka. Pirmiausia reikia išmanyti braižybos pagrindus, nes automatizuotos projektavimo sistemos nepakeičia žmogaus proto, kompiuteris pats nebraižo ir neprojektuoja, žmogus turi žinoti, ką reikia nubraižyti, ir mokėti valdyti kompiuterį.

Mes bandysime išmokti dirbti su plačiai naudojamu grafiniu redaktoriumi AutoCAD, prieš tai išmokus braižybos pagrindus.

Pirmiausia paaiškinsiu kaip braižyti linijas, apskritimus ir lankus, tačiau darbas nėra lengvas, nes reikia įsiminti daug įvairiausios papildomos informacijos, susijusios tiek su AutoCAD, tiek su kompiuteriu apskritai.

  • Microsoft Word 202 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (1056 žodžiai)
  • Evaldas
  • Braižyba Autocad
    10 - 1 balsai (-ų)
Braižyba Autocad. (2011 m. Vasario 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/braizyba-autocad.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 13 d. 06:56
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!