Branduolinė energetika savarankiškas darbas


Įvadas. Truputis istorijos. Reaktorių istorija. Pasaulyje. Lietuvoje. Atominis kuras baubas ar Lietuvos ateitis? Ekologiškas. Saugus. Nauda ekonomikai. Konkurencija. Kita nuomonė. * Pastabos. Aplinkosaugininkas mūsų požiūris į atominę energetiką dažnai remiasi prietarais ir išsigalvojimais. Įdomu. NASA analizuoja galimybę statyti branduolinį reaktorių po Mėnulio paviršiumi. Apibendrinimas. Naudotos literatūros sąrašas.

Mano apibendrinimas būtų toks, kad branduolinės energetikos nereiktų atsisakyti. Ji yra pygesnė, bei tam tikrais atvėjais ir švaresnė. Kaip jau ir minėjau savo darbe, tik plėtojimasis ir vystymasis, bei laikas parodys jog branduolinė energetika ne tik turėtų išlikti bet ir įrodyti jog tai nėra kažkoks grėsmę keliantis faktorius. Kadangi branduolinė energija palyginus visai nesenai tik pradėjo vystytis, nėra kažko ir norėti kad žmonės nepasitiki kalbomis apie AE, jog ji saugesnė ir švaresnė, beto dar ir pygesnė. Daugumai žmonių gali būti labai gerai tačiau atsitikus kažkokiam nesklandumui, jam viskas apsivers aukštyn kojomis, taip ir su AE, jei ja naudojosi, patiko, tai įvykūs kažkokiam nesklandumui, AE taps pati baisiausia ir grėsmingiausia energetikos šaka.

  • Microsoft Word 339 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (3700 žodžiai)
  • Kolegija
  • Petras
  • Branduolinė energetika savarankiškas darbas
    10 - 9 balsai (-ų)
Branduolinė energetika savarankiškas darbas. (2015 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/branduoline-energetika-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 05:31
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo