Braškių auginimo įmonės steigimas ir verslo organizavimas


Įvadas. Braškių auginimo verslo kūrimas. Braškių auginimo verslo pagrindimas. Verslo misija, vizija, tikslai. Apribojimai kūrimui. Kuriamos įmonės steigimas. Įmonės charakteristika. Verslo organizavimo modeliavimas. Organizavimo tikslai ir uždaviniai. Organizavimo proceso darbai. Organizavimo proceso tinklinio modelio konstravimas. Organizavimo proceso modelio darbų laiko ir finansinių resursų nustatymas. Organizavimo proceso tinklinio modelio skaičiavimas sektorių metodu. Verslo organizavimo proceso vykdymo grafiko ir braižymas laiko masteliu. Finansinių resursų reikalavimo grafiko konstrvimas ir jo optimizavimas. Išvados. Naudota literatūra.

Šio kursinio darbo tikslas buvo panaudoti visas turimas žinias apie įmonės steigimą ir jos veiklos organizavimo modeliavimą. Siekiant šių tikslų, atlikau su verslo kūrimu susijusius uždavinius, t.y. aprašiau įmonės veiklą, sudariau efektyvius verslo organizavimo proceso modelius.

Daugiausiai statistinių duomenų ir gautų žinių domintis braškių auginimu panaudojau pirmoje kursinio darbo dalyje, kai aprašinėjau kuriamo verslo esmę, t.y. ką įmonė teiks klientams, ko reikės veiklos pradžiai ir iš kur vis tai bus gaunama, kam ir kur bus parduodamos prekės, kokie bus reikalingi pagrindiniai, pagalbiniai ir aptarnaujantys procesai, sudarant vadybinę įmonės struktūrą.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 43 KB
  • 2014 m.
  • 30 puslapių (6202 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaidas
  • Braškių auginimo įmonės steigimas ir verslo organizavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Braškių auginimo įmonės steigimas ir verslo organizavimas. (2014 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/braskiu-auginimo-imones-steigimas-ir-verslo-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 01:28
×