Brazilijos ekonominė ir politinė geografinė padėtis skaidrės


Brazilijos ekonominė ir politinė geografinė padėtis. Darbo tikslas parengti bei pristatyti auditorijai darbą. Bendroji valstybės charakteristika. Brazilija – valstybė, Pietų Amerikoje. Brazilija yra didžiausia Pietų Amerikos valstybė. Politinė struktūra. Brazilija pagal. Ūkio padėtis. Braziliją šiuo metu galima įvardinti kaip vieną iš sparčiausiai ekonomiškai besivystančių valstybių. Energetika. Brazilija yra reikšminga energetikos produktų eksportuotoja. Be gausių naftos telkinių, Brazilija intensyviai plėtoja etanolio pramonę. Karinis potencialas. Karinis biudžetas 31 576 000 000 JAV dolerių. Tarptautiniai santykiai. Brazilija itin glaudžiai bendradarbiauja su Rusija. Strateginės reikšmės ištekliai. Geležies rūda Nafta Aliuminis. Vaidmuo regione. Brazilija aktyviai vykdė ir vykdo didesnio įsitraukimo politiką. Ssgg analizė. Stiprybės Įvairus ekonominis pagrindas (mineralai. Galimybės Stengtis mažinti korupciją. AČIŪ .


Brazilija – valstybė, Pietų Amerikoje. Kaimyninės šalys: Pietuose – Argentina, Urugvajus ir Paragvajus. Rytuose – Bolivija ir Peru. Šiaurėje – Kolumbija, Venesuela, Gajana, Surinamas ir Prancūzų Gviana. Plotas: 8.511.965 km² (vanduo užima: 55.455 km²) Gyventojų skaičius: ≈ 202 mln. Pagal konstituciją, Brazilija - federacinė prezidentinė demokratinė respublika. Kalba: portugalų. Sostinė – Brazilija Valiuta: Brazilijos realas (10 BRL = 2,42 EUR) Religija: daugiausia Romos katalikai. Suskirstyta į 27 valstijas.

Brazilija itin glaudžiai bendradarbiauja su Rusija. Abi šalys priklauso BRIKS. Taip pat Brazilija puikiai bendradarbiauja su JAV nuo seniausių laikų. Jungtinės Valstijos ir Brazilija tradiciškai turėjo tvirtus politinius ir ekonominius santykius. Jungtinės Valstijos buvo pirmoji šalis pripažinusi Brazilijos nepriklausomybę 1822m.

Brazilija aktyviai vykdė ir vykdo didesnio įsitraukimo politiką, ir ekonominę, ir politinę, su savo kaimynais. Brazilija yra narė Amerikos valstybių organizacijos (OAS). Priklauso MERCOSUR prekybos blokui.

Galimybės: Stengtis mažinti korupciją, nes tai didžiausia problema Brazilijoje; Didinti prekybą; Grėsmės: Brazilijos valiuta realas gerokai gali nusilpti JAV dolerio atžvilgiu; Galimai silpnėjanti Brazilijos pramonės gamybos pozicija;.

  • MS PowerPoint 1351 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (567 žodžiai)
  • Universitetas
  • Paulius
  • Brazilijos ekonominė ir politinė geografinė padėtis skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Brazilijos ekonominė ir politinė geografinė padėtis skaidrės. (2017 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/brazilijos-ekonomine-ir-politine-geografine-padetis-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 21:32
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo