Bresto taikos sutartis


Bresto taika. Bresto sutartis. Bresto taikos anuliavimas. Bresto taikos sutarties anuliavimas. Bresto taios pasirasymas. Bresto taika ir taikos programa referatas. Taikos sutartis tarp turkijos ir rtfsr. Beresto taika. Taikos sutartys po antrojo pasaulinio karo. Bresto taikos sutarties salygos.

Bresto taikos sutartis tarp RTFSR ir trilypės sąjungos valstybių. Rusija iš vienos pusės ir vokietija, austro-vengrija, bulgarija ir turkija, iš kitos pusės,- skelbia, kad karo padėtis tarp jų nutraukiama; jos nutarė ateityje gyventi draugiškai ir taikiai.

1 str.

2 str. Susitariančios pusės susilaikys nuo bet kokios agitacijos arba propagandos prieš vyriausybę arba valstybinę ar karinę kitos šalies padėtį. <.

3 str. Sritys, esančios į vakarus nuo linijos <. Ir anksčiau priklausiusios rusijai, daugiau nebus pavaldžios jos aukščiausiai valdžiai. <.

Rusija atsisako nuo bet kokio kišimosi į šių sričių vidaus reikalus. Vokietija ir austro-vengrija, susisiekdama su šių sričių gyventojais, ketina nustatyti būsimą sričių likimą.

4 str. <. Ardagano, karso ir batumio apskritys tuojau pat turi būti rusų kariuomenės apleistos. Rusija nesikiš į šių apskričių valstybinių teisinių ir tarptautinių teisinių santykių naują organizavimą. <.

5 str. Rusija įsipareigoja pilnai demobilizuoti savo armiją, <. Baigti bazuoti karinius laivus rusų uostuose iki visuotinės taikos pasirašymo, <.

Str. Rusija įsipareigoja tuojau pat sudaryti taiką su ukrainos liaudies respublika. <. Ukrainos teritoriją tuojau pat išvalyti nuo rusų kariuomenės ir nuo rusų raudonosios gvardijos.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2010 m.
  • 1 puslapis (336 žodžiai)
  • Liudvikas
  • Bresto taikos sutartis
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Bresto taikos sutartis. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/bresto-taikos-sutartis.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 15:32
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo