Broliai liūtaširdžiai


Broliai liutasirdziai atsisiusti. Broliai liutasirdziai pagrindine mintis. Broliai liutasirdziai pdf. Trumpas knygos aprasymas kazys saja 7 miegantys broliai. Ziureti broliai liutasirdziai. Broliu liutasirdziu aprasymas. Broliai liutasirdziai pdf siustis. Broliu liutasirdziu knygos zanras. Trumpas aprašimas brolei liūtoširdžei. Broliai liutasirdziai aprasymas.

Broliai liūtaširdžiai. Knygos autorė – Astrid Lingren. Broliai Liūtaširdžiai –. Apie knygą. Junatanas – drąsus ir nuoširdus vyresnysis Karlo brolis. Karlas – mažas, silpnas, ligotas berniukas. Du broliai, drąsusis Junatanas ir ligotas Karlas. Knygos aprašymas. Kadangi veiksmas vyko pomirtiniame pasaulyje. Trumpas knygos paaiškinimas. Knygoje vaizduojamas Vyšnių slėnis atrodė tiesiog tobulas. Nangijala. Aš nemaniau, kad ši knyga man suteiks tiek daug. Pagrindinis dalykas, kurio pasimokiau ir kurį jau minėjau. Astrid Anna Emilia Lindgren, gimusi 1907 lapkričio 14 d. Astrid Lindgren. Dėkojame už dėmesį. Ineida Surdokaitė ir Viktorija Baliukonytė.

Broliai Liūtaširdžiai – A. Lindgren knyga vaikams, pasirodžiusi 1973 m. Ši knyga sulaukė gana nemažai kritikos, tačiau vaikai ją priėmė palankiai. Pagrindiniai veikėjai yra Junatanas ir Karlas Liūtaširdžiai, dar vadinami Junatanu ir Skrebučiu. Pagrindinė mintis yra stipri broliška Meilė, kurios nesugebėjo įveikti net mirtis, ir pasiaukojimas dėl kitų. Taip pat norima pasakyti, kad jeigu nori nugalėti kitą, pirma turi nugalėti save. Knygoje pabrėžiama, jog ne fizinės jėgos, kūnas yra svarbu, bet dvasia, tikinti tuo, ką daro. Knyga išties įdomi ir dažnai linksmos nuotaikos, nors rašoma apie liūdnus dalykus. Tai įrodo, kad broliai stipriai tiki savimi ir vienas kitu, yra nusiteikę optimistiškai, net sunkiausiose situacijose randa išeitį, nes svarbu tai, kad jie tai daro kartu. Tai – ieškojimas pačio savęs ir mokėjimas džiaugtis tuo, ką turi. Juk jie jau vienąsyk buvo vienas kito netekę.

Junatanas – drąsus ir nuoširdus vyresnysis Karlo brolis. Jis bet kada gali pasiaukoti dėl kitų. Taip padarė ir dėl savo brolio, kai name kilo gaisras; šoko ant žemės pro langą su Skrebučiu ant nugaros. Tada ir buvo pavadintas Liūtaširdžiu. Junatanas išties labai mielas, geraširdis, visada noriai padeda kitų labui, pasitiki savimi ir broliu, nors pastarasis nelabai panašus į didvyrį. Daug kartų Junatanas iškentė sunkumus ir kovas su blogiu, tiksliau, visų pirma ir su savimi pačiu, ir nei karto nepasidavė.

  • MS PowerPoint 1111 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (956 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gustas
  • Broliai liūtaširdžiai
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Broliai liūtaširdžiai. (2014 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/broliai-liutasirdziai.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 10:00
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo