Bronza referatas


Bronzos panaudojimas. Bronza panaudojimas. Bronzos savybes. Bronza ir jos panaudojimas. Nuo akmeninio kaplio iki gelezinio norago. Brondzos savybės. Bronzos naudojimas. Bronza panaudojimo sritys. Bronzos panaudojimo sritis. Bronzos amziaus savybes.

Įvadas. Bronzos savybės, panaudojimas. Bronzos žymėjimas. Išvados. Literatūros ir informacijos šaltinių sąrašas.

Kaip daugelį atradimų, taip ir bronzą žmonijai padovanojo įvairūs atsitiktinumai ar tuometinių alchemikų tyrinėjimai III tūkstantmetyje prieš mūsų erą. Taigi bronzos atsiradimas- ~3500 m. pr. m. e. Šis laikmetis yra laikomas tikrosios metalurgijos pradžia, tai laikmetis, kai buvo išmokta išlydyti varį ir alavą iš uolienų, o vėliau naudojant gaminti įvairius lydinius, tame tarpe ir bronzą. Tai buvo vadinamojo bronzos amžiaus pradžia.

Bronzos dėl jos savybių panaudojimo galimybės buvo plačios. Iš jos tuo metu buvo kaldinami ginklai, liejami šalmai, nes ji buvo lengviau apdorojama nei geležis. Bronzos panaudojimo galimybes lėmė ir jos žemesnė kaina nei geležies, ypač ji pigi buvo Kinijoje.

Savo svarbos bronza neprarado ir mūsų laikmečiu. Ji plačiai yra naudojama mašinų, technologinių įrenginių gamyboje dėl savo savybių. [1]

Darbo tikslas: aprašyti bronzos savybes ir panaudojimą automobiliuose.

Darbo uždavinys: išanalizuoti literatūrą.

  • Medžiagų mokslas Referatas
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (803 žodžiai)
  • Manvydas
  • Bronza referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Bronza referatas. (2012 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/bronza-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 14:55
×