Brukšniniai kodai


Brūkšninių kodų tipai. Mokslo baze kodai. Kas suteikia brūkšninį kodą. Kaip paversti brūkšninį kodą. Kaip sukurti bruksnini koda. Bruksninis kodas referatai. Apie bruksniniu kodu sistema. Kaip susikurti brukšnini koda. Kaip susikurti barkoda. Kaip raises skaičius paversti barkodu.

Apie brūkšninius kodus. Automatinis atpažinimas. Brūkšninių kodų privalumai. Hardware. Brūkšninių kodų sistemų tipai. Brūkšninių kodų sistemos. Brūkšninių kodų simbologijos. Brūkšninį koda geriausiai būtų apibūdinti kaip “optinę morzės abėcėlę”. Juodi brūkšneliai ir tarpai yra spausdinami ant etikečių, kurios išskirtinai aprašo kiekvieną prekę. Brūkšninių kodų etiketės nuskaitomos suskaneriais, kurie matuoja atsispindėjusius šviesos spindulius ir paverčia šį kodą į skaičius ir raides, kurie perduodami į kompiuterį. Vietoj to, kad naudoti taškus ir brūkšnius (kaip morzės abėcėlėj) norint sukurti tam tikrus raidžių ir skaitmenų kodus, naudojami siauri ir platūs vertikalūs brūkšniai bei tarpai tarpjų.

Brūkšninį koda geriausiai būtų apibūdinti kaip optinę morzės abėcėlę .

Vietoj to, kad naudoti taškus ir brūkšnius (kaip morzės abėcėlėj) norint sukurti tam tikrus raidžių ir skaitmenų kodus, naudojamautomatinis atpažinimas arba auto id apima automatinį atpažinimą ir įrašymą duomenų, kurie yra užkoduoti brūkšniniame kode. Brūkšniniai kodai leidžia greitai nuskaityti visą reikalingą informaciją apie norimą produktą.

Juos galima spausdinti tiesiai ant popierinių paviršių, butbrūkšninių kodų sistema suteikia daug privalumų beveik bet kokiam verslui. Ši sistema leidžia greičiau ir tiksliau gauti duomenis, kaina daug mažesnė, klaidos minimalios ir dirbti daug paprasčiau.

Greitesnis duomenų įvedimas (brūkšninių kodų skeneris gali įrašyti informaciją 5-7 kartus greičiau už įgudusią sekretorę).

10 000 kartų didesnis tikslumas (įvedant duomenis klaviatūra, klaidnešiojami duomenų terminalai(pdt – portable data terminal) yra nešiojami rankiniai kompiuteriai su baterijomis. Duomenys gali būti į vedami arba inegruota klaviatūra arba automatiškai per skanerį.

Rankiniai skaneriai. Quickscan® ir powerscantm rankiniai lazeriniai skaneriai naudojami brūkšniniams kodams skaityti, jie tai daro nekontaktuodami su etikete, iki 60 pėdų atstumu. Šie skaneriai yra jungiami prie pc.

Vidiniai ir išoriniai prekystalių skaneriai – šie lazeriniai skaneriai yra nekontaktiniai ir dažniausiai nauinteraktyvioji sistema susideda iš vieno ar daugiau nešiojamų įrenginių realiu laiku prijungtu prie kompiuterio. Tokiose sistemose pagrindinis kompiuteris apdoroja visus duomenis, kuriuos įveda vartotojas.

Batch sistema susideda taip pat iš vieno ar daugiau nešiojamų įrenginių, bet informacija saugoma pačiuose įrenginiuose, ir tik vėliau perduodama į kompiuterį. Tai dažniausiai pasitaikanti sistema. Tačiau šios sistemos gali atskaitymo prietaisas: rikalingas prietaisas, kuris nuskaitytų brūkšninius kodus ir perduotų informaciją į kompiuterį. Į šį prietaisą įeina: įvesties įrenginys (skanuoti brūkšniniams kodams), dekoderis (paversti simbologiją į acsii tekstą) ir kabelis (prijungti įrenginiui prie kompiuterio).

Kompiuterinė sistema: reikalinga kompiuterinė sistema, kuri apdorotų brūkšninių kodų informaciją (jši simbologija yra labai kompaktiškas brūkšninis kodas visoms reikmėms. Visas (128 simboliai) acsii simbolių rinkinys gali būti koduojamas šia simbologija be dvigubų simbolių, sutinkamų prapllėstame kode. Kodas 128 iš tikrųjų turi tris skirtingus simbolių kodų poaibkodas 39 (arba iš 9).

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (679 žodžiai)
  • Valteris
  • Brukšniniai kodai
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Brukšniniai kodai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/bruksniniai-kodai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 14:17
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo