BTA draudimas praktikos ataskaita


Įvadas. AAS „BTA Baltic Insurance Company" pristatymas. AAS „BTA Baltic Insurance Company" 2013 – 2014 metų finansinių rodiklių analizė. Horizontalioji analizė. Vertikalioji analizė. Pelno prognozavimas trendo lygtimi. Išvados ir rekomendacijos. Literatūra.


Paskaitų metu studentai supažindami su teorine medžiaga, kuri yra svarbi ir naudinga ateityje, kaip teorinę medžiagą įsisavino studentas yra patikrinama praktikos metu. Naujas žinias kurias įgyja studentai praktikos metu, galės naudoti ir ateityje.

Praktikos tikslas buvo: susieti teorines žinias apie finansus ir jų valdymą su realia įmonės veikla, tobulinant specialybės kompetencijas finansų ekonomikos srityje ir ugdant bendruosius profesinei veiklai reikalingus gebėjimus. Savo praktikos atasakaitoje aš analizuosiu AAS „BTA Baltic Insurance Company" finansinius rodiklius 2013 - 2014 metų.

Darbo objektas – AAS „BTA Baltic Insurance Company" finansinių ataskaitų analizė.

Darbo tikslas – išanalizuoti AAS „BTA Baltic Insurance Company" situaciją, atpažinti jos finansinės problemas, bei pasiūlyti sprendimo būdus.

Darbo uždaviniai buvo:

Įmonės pristatymas.

Susipažinti su pateiktomis 2013-2014 metų finansinėmis ataskaitomis.

Atlikti horizontaliąją/vertikaliąją analizę.

Pateikti rekomendacijas.

Nuo 2007 metų mėnesio BTA bendrovė yra Latvijos draudimo rinkos lyderė. 2009 metais BTA draudimo bendrovė Baltijos šalyse tapo trečia pagal dydį. Bendrovė šiuo metu sėkmingai veikia ne tik Baltijos regione, bet ir Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje bei Ispanijoje. Nuo 2015 metų liepos BTA buvo reorganizuota į akcinę bendrovę AAS „BTA Baltic Insurance Company" ir Lietuvoje toliau veiklą tęsia kaip šios bendrovės filialas.

BTA valdymo struktūrą sudaro visuotinis akcininkų susirinkimas, tarybos nariai ir valdybos nariai. BTA valdybos nariai yra 4. Valdybos pirmininkas - Jānis Lucaus, valdybos nariai – Dita Daukste, Oskars Hartmanis ir Evija Matveja. BTA akcininkai yra 7

AAS „BTA Baltic Insurance Company" 2013 – 2014 metų finansinių rodiklių analizė

Bendrovė turi visas 18 ne gyvybės draudimo licenzijų, kurios suteikia teisę teikti plačiausio asortimento draudimo paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. BTA darbuotojai deda visas pastangas, siekdami išlaikyti turimus klientus ir plėtoja savo paslaugų tinklą, taip pat tuo pat metu nuolat tobulina draudimo paslaugas, kad būtų aiškesnės ir paprastesnės klientams. BTA labai daug dėmėsio skiria vidinių procesų ir paslaugų kokybės gerinimui. Draudimo bendrovė siūlo fiziniams asmenims: privalomąjį draudimą, keleivių draudimą, kasko draudimą, gyventojų turto draudimą, nelaimingų atsitikimų draudimą, kelionės rizikų draudimą.

  • Microsoft Word 61 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2109 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovile
  • BTA draudimas praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
BTA draudimas praktikos ataskaita. (2016 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/bta-draudimas-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 13:12
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!