BTA veiklos pelningumo analizė


Imones pelningumo analize. Pelningumo didinimo galimybės. Veiklos pelningumas. Pieno imones pelningumo didinimo galimibes. Imones pelningumo didinimas. Imones pelno ir pelningumo analize. Bendrasis pelnas analize. Kursinis darbas imones pelno analize. Bta draudimo imones analize. Pelningumo analzie.

Įvadas. Įmonės pelno teorinė analizė. Pelno samprata. Pelno analizes metodika, darbo esmė, tikslai, uždaviniai. Įmonės pelningumo rodikliai ir sprendimai. Uab „bta draudimas“ pelno analizė. Interviu su uab „bta draudimas“ įmonės darbuotojais. Uab „bta draudimas“ charakteristika. Uab „bta draudimas“ pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. Uab „bta draudimas“ pelningumo įvertinimas. Uab „bta draudimas“ įmonės vertinimas ir pelno didinimo galimybės. Išvados ir pasiūlymai. Santrauka. Literatūra. Priedai.

Kiekvienos veikiančios įmonės pagrindiniai tikslai dažniausiai susiję su maksimalaus pelno minimaliomis sąnaudomis siekimu ir veiklos tęstinumu. Aktualu, jog įmonė, pradėjusi bet kokį verslą ar norėdama išlaikyti savo pozicijas rinkoje, siekia gerų finansinių ir kitokių rezultatų. Tas klausimas aktualus tiek įmonės tiekėjams, tiek kreditoriams.

įmonės savininkai, direktoriai yra susidomėję pelningumu, gamybinės bei ūkinės veiklos efektyvumu. Todėl kiekviena įmonė savo veiklą organizuoja, atsižvelgdama į rinkos poreikius, siekiant didžiausio efektyvumo, dažnai neišvengiant tam tikros rizikos. Gausios permainos įmonių gyvenime verčia nuolat analizuoti savo veiklą įvairiais aspektais, nes įmonių veiklą sąlygoja daug ir įvairių pokyčių. Tokiomis sąlygomis veiklos pelno analizė yra būtina, siekiant efektyviai dirbti.

įmonės ūkinės komercinės veiklos vertinimo kriterijus yra finansinis rezultatas pelnas arba nuostolis. Praktikoje daug dėmesio skiriama pelnui įvertinti, jį veikiantiems veiksniams apskaičiuoti bei finansinių rodiklių analizei, mažiau reikšmės teikiant gamybos rodiklių analizei. Tačiau reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad pelno dydį dažniausiai sąlygoja gamybos veiksniai, su kuriais jie paprastai glaudžiai susiję. Todėl norint nustatyti ir objektyviai įvertinti įmonės pelną, būtina atlikti išsamią visų įmonės ūkinę komercinę veiklą apibūdinančių rodiklių analizę.

Atliekant finansinių rodiklių analizę, galima apskaičiuoti tik galutinių (rezultatinių) gamybos rodiklių įtaką pelnui. Tačiau kiekvienu atveju, atliekant analizę, reikia ieškoti veiksnių, nulemiančių įmonės pelną, jos finansinę būklę, taip pat įvertinti jų veikimo kryptį bei priklausomybę nuo įmonės veiklos ir išorinių priežasčių.

Darbo tikslas - išanalizuoti UAB bta draudimas darbo metodai: mokslinės literatūros analizė, UAB bta draudipagal, buškevičiūtę e. , mačerinskienę i. (1998) pelningumas tai verslo įmonės vadovavimo veiksmingumo indikatorius. Pajamos iš investicijų pirmiausia priklauso nuo apsirūpinimo ištekliais, darbuotojų kvalifikacijos, jų sumanumo ir vadovavimo motyvacijos.

Pasak, buckiūnienę o. (2001) pelnas tai įmonės ištekliai, atsiradę jai veikiant. Pelnas sudaro galimybę finansuoti, Įsigyti materialinį turtą, suteikti paskolas pirkėjams bei turėkvedaraitė v. (1996) teigia, kad pelnas yra įmonės turtėjimo šaltinis ir parodo galutinį finansinį įmonės komercinės ir ūkinės veiklos rezultatą: pelną ar nuostolį.

Pasak, andrijauskienę a.

  • Microsoft Word 726 KB
  • 2010 m.
  • 48 puslapiai (8913 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sigita
  • BTA veiklos pelningumo analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
BTA veiklos pelningumo analizė. (2010 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/bta-veiklos-pelningumo-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 15:34
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo