Būdai išmokyti vaiką skaityti, rašyti, skaičiuoti


Kaip ismokinti vaika skaityti. Kaip ismokinti vaika skaiciuoti. Kaip sudominti vaika skaiciuoti. Kaip vaika ismokinti skaiciuoti. Kaip išmokyti vaika skaičiuoti ir rasyti. Ismokyt vaika skaityti parsisiust abecele. Kaip ismokyti vaika skaiciuoti.

Būdai išmokyti vaiką skaityti, rašyti , skaičiuoti. Išmokyti vaiką skaičiuoti. Skaičiavimas mintinai. Perforuotas korteles. Dėžute su kaladėlėmis. Galima uždėti tokias korteles. Abėcėlė. Skiemenys. Žodžiai. Žaidimai, padėsiantys greičiau išmokti skaityti. Pėdsakai. Užrašai. Intuityvus skaitymas. Išmokyti vaiką skaityti ir rašyti.

Dar vienas būdas, kuri atradau - skaičiavimas mintinai. Vaikai išmoksta aritmetinių užduočių naudojant lytėjimo ir vizualinį atmintį. Jie susieja tam tikra skaičių su vaizdu iš tam tikro skaičiaus kaladėlių.

Kartais nuo karto dėžute su kaladėlėmis galima pridengti ranka arba patraukti, o vaiko atmintyje lieka kaladėlių ir tuščiu langelių vaizdas . Tokiu būdu vaikai toliau mokami sudėti ir atimti.

Norint išmokyti vaiką skaityti ir rašyti reikėtu įsitikinti, kad vaikas suvokia garso ir raidės ryšį. Būtų naudinga atlikti nedidelius pratimus kasdien. Tai būtų galima daryti šiuo būdu: užrašyti vaikui ant nugaros raidę, o vaikas tegu bando ištarti, arba atvirkščiai, vaikas užrašo raidė.

  • Microsoft Word 576 KB
  • 2016 m.
  • 5 puslapiai (1143 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Būdai išmokyti vaiką skaityti, rašyti, skaičiuoti
    10 - 4 balsai (-ų)
Būdai išmokyti vaiką skaityti, rašyti, skaičiuoti. (2014 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/budai-ismokyti-vaika-skaityti-rasyti-skaiciuoti.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 16:11
×