Buhalterija verslo planas


Įmonė uab ,,x‘‘ teikianti buhalterines. Konsultacijas. Santrauka. Verslo aprašymas. Idėjos pagrindas. Įmonės istorija. Pagrindiniai duomenis apie įmonę. Įmonės misija. Įmonės tikslai. Įmonės vizija. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Uab ,,timesta‘‘ konkurentų palyginimo lentelė. Marketingas. Tikslai ir uždaviniai. Kainos ir jų politika. Buhalterinės apskaitos paslaugų kainos. Reklama. Paslaugų teikimo planas. Pagrindiniai, pagalbiniai ir aptarnavimo procesai. Įmonės struktūra. Savikainos skaičiavimas. Direktorius. Vyr. Buhalterė:. Buhalterė. Finansų ekspertė. Kasininkė. Valytoja:. Inventoriaus atnaujinimo išlaidos. Finansinis planas. Pajamų ir išlaidų planas. Projekto atsipirkimo laikas. Išvados.

Norėtume jums pasiūlyti buhalterinės apskaitos paslaugas, kuriomis galės naudotis tiek įmonės, tiek organizacijos ar net įstaigos. Mes klientams suteiksime įvairių patarimų įmonės steigimo ir pardavimo klausimais.

Šią įmonę mes norėtume įkurti Ukmergėje, nes būtent šiame mieste nėra tokios įmonės, kuri galėtų pasiūlyti buhalterinės apskaitos paslaugas. Norint įmonėms, organizacijoms ar įstaigoms gauti naudingos ir patikimos informacijos, jie turėdavo keliauti į Vilnių ar Panevėžį, o tai nėra patogu. Taigi, mes savo klientams siūlysime tai kas jiems būtų patogiausia.

Iš pradžių planuojame įdarbinti 7 darbuotojus, tai būtų: direktorius, viena vyr. buhalterė, kuri vadovautu kitoms trims buhalterėms, taip pat viena finansų ekspertė, kuri suteiktų išsamia informaciją audito klausimais ir viena kasininkė, kuri būtų atsakinga už kasą ir taip pat priimtume valytoją, kuri prižiūrėtų mūsų patalpas ir joje esama tvarką.

Šiam verslui įkurti bandysime gauti paskolą, kuri padės įsigyti patalpas, kurias reikėtų renovuoti, bei įsigyti kompiuteriams, buhalterinėms programoms ir kitai įrangai, kurių mums prireiks, kad verslas normaliai funkcionuotu. Pradinis įnašas būtų 200000 LT. nuosavo kapitalo.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 43 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (2582 žodžiai)
  • Kolegija
  • Toma
  • Buhalterija verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Buhalterija verslo planas. (2013 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/buhalterija-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:08
×