Buhalterine apskaita. Baigiamoji praktika.


Buhalterines praktikos ataskaita. Buhalterinės apskaitos praktikos ataskaita. Buhalterines apskaitos baigiamoji praktika. Buhalterijos praktikos ataskaita. Apskaitos praktikos ataskaita. Atskaitingų asmenų apskaita. Praktikos ataskaita buhalterine apskaita. Baigiamosios praktikos ataskaita buhalterine apskaita. Buhalterinės apskaitos baigiamosios praktikos ataskaita. Praktikos ataskaita apskaita.

Susipažinimas su uab “įmonė x”. Įmonės skyrių veikla. Sąskaitų planas. Ilgalaikis turtas. Ilgalaikio materialaus turto apskaita. Trumpalaikis turtas. Atsargų apskaita įmonėje. Pirkėjų įsiskolinimų apskaita. Grynųjų pinigų kasoje apskaita (litais). Pinigų atsiskaitomoje sąskaitoje apskaita (litais). Atskaitingų asmenų apskaita. Kapitalas, rezervai. Įstatinio kapitalo apskaita. Rezervų apskaita. Dotacijų ir subsidijų apskaita. Atidėjimų apskaita. Mokėtinos sumos. Ilgalaikių ir trumpalaikių finansinių skolų apskaita. Prekybos skolų apskaita. Pajamų pripažinimo tvarka ir registravimas. Sąnaudų pripažinimo tvarka ir registravimas. Darbo užmokesčio skaičiavimas ir apskaita. Pardavimų ir pirkimų apskaita. Pelno (nuostolio) skaičiavimas. Pelno (nuostolio) paskirstymo projektas. Finansinės atskaitomybės sudėtis, rengimo periodiškumas. Naudojamos kompiuterinės programos, jų pagrindiniai parametrai. Įmonėje skaičiuojami mokesčiai, mokesčių apskaičiavimo principai, mokestinė bazė. Įmonėje pildomos mokestinės deklaracijos. Individuali užduotis – apskaitos procesas ir jo organizavimas prekybinėse įmonėse.

Uab įmonė x yra įmonė, kurios įstatinis kapitalas padalytas į dvi dalis, vadinamas akcijomis. Bendrovė įsteigta ir veikia pagal Lietuvos respublikos konstituciją, įstatymus, kitus norminius aktus, bendrovės steigimo sutartį bei įmonės įstatus.

Bendrovė yra juridinis asmuo, turintis ūkinį finansinį organizacinį ir juridinį savarankiškumą. Bendrovė turi savo antspaudą, atsiskaitomąsias sąskaitas bankuose ir savarankišką balansą. Bendrovė gali savo vardu įsigyti ir turėti teises, bei pareigas, būti ieškovu ir atsakovu teisme.

Tai ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo. Jos turtas yra atskiras nuo akcininkų turto. Bendrovė turtą valdo, naudoja ir disponuoja juo nuosavybės teise. Pagal savo prievoles atsako tik jai nuosavybės teise priklausančiu turtu. Akcininkas pagal bendrovės prievoles atsako tik suma, kurią privalo įmokėti už akcijas.

Bendrovė gali sudaryti sutartis, prisiimti įsipareigojimus ir turėti kitų teisių ir pareigų, jeigu jos neprieštaraujbendrovės finansiniai metai yra kalendoriniai metai. Įmonės veiklos tikslai: užsiimti ūkine komercine veikla ir su tuo susijusios paslaugos šalyje ir užsienio valstybėse bei kitos bendrovės įstatuose nurodytos veiklos vykdymas.

įstatinis kapitalas įmonės yra 10 000 (dešimt tūkstančių) lt. Jis suskirstytas į 100 paprastųjų vardinių vteisinė, apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais; rinkos tyrimas ir viešosįmonėje nuo 2004 m. Rugsėjo mėn. Dirbo darbuotojai – direktorė, vyr. Finansininkė ir kasininkė, o 2005 m. Sausio mėbuhalterijos skyrius atlieka visas funkcijas, kurias reikia atlikti, kad būtų tinkamai tvarkoma apskaita. Buhalterinės paslaugos yra atliekamos pasirašius sutartį (priedas nr. 1). Čia skaičiuojamas darbo užmokestis, skaičiuojamas ilgalaikio turto nusidėvėjimas, išrašomi kasos pajamų ir išlaidų orderiai, tvarkoma kasos knyga kuri yra vedama kompiuteriu, atliekami mokėjimo pavedimai, pildomos įvairios deklaracijos, rengiama finansinė atskaitomybė ir atliekamos visos kitos privalomos buhalterijos skyriui funkcijos.

Uab įmonė x klientai yra įmonės užsiimančios įvairia veikla, todėl atliekamos ir specifinės operacijos, kurios yra būdingos tai veiklos sričiai.

įmonėje dirbanti apskaitininkė remdamasi pavyzdiniu buhalterinės apskaitos sąskaitų planų, tvirtinamu lrv nustatyta tvarka, įmonė parengia individualų sąskaitų planą. Individualiam sąskaitų plane įmonė išlaikė sąskaitų plano struktūrą, kuri atspindi fundamentinę apskaitos lygybę: turtas = nuosavybė.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2012 m.
  • 30 puslapių (6212 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jurga
  • Buhalterine apskaita. Baigiamoji praktika.
    10 - 4 balsai (-ų)
Buhalterine apskaita. Baigiamoji praktika.. (2010 m. Spalio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/buhalterine-apskaita-baigiamoji-praktika.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 19:42
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo