Buhalterinė apskaita konspektas


Buhalterines apskaitos konspektas. Buhalterines apskaitos konspektai. Buhalterines apskaitos aktualumas. Buhalterinė apskaita konspektai. Apskaitos konspektai. Buhalterinės apskaitos baigiamasis darbas. Buhalterines apskaitos uzdaviniai. Buhalterine apskaita temos aktualumas. Apskaitos aktualumas. Buhalterijos diplominis darbas.

Turinys. Ižanga. Bendrieji apskaitos principai. Tarptautiniai apskaitos standartai. Tarptautinis apskaitos standartas. Europos sąjungos direktyvos, reglamentuojančios buhalterinę apskaitą. Išvados. Literatūra.

Apskaita - tai nenutrūkstamų ūkinių ir finansinių operacijų, registravimo, klasifikavimo ir analizės procesas.

Apskaitos politika- tai yra bendrieji apskaitos principai, apskaitos metodai ir taisyklės, skirti ūkio subjekto apskaitai tvarkyti bei finansinei atskaitomybei sudaryti ir parinkti.

Tikriausiai visi be išimties sutiksime, kad nei viena įstaiga negalėtų ne tik kad pelningai dirbti, bet ir išvis egzistuoti, jei nebūtų vykdomos finansinės ir valdymo apskaitos. Taigi, norėdami pagrįsti savo mintis, mes pateiksime darbą, kuriame išryškės, apskaitos politikos reglamentavimas tarptautiniu mastu, jos aktualumas bei svarba.

Darbo tikslas - parodyti kaip apskaitos politika reglamentuojama tarptautiniu mastu, aprašyti svarbiausias es direktyvas ir apibrėžti tas.

Mūsų referato uždaviniai yra apibūdinti bendruosius apskaitos principus, įrodyti jų svarbą rinkos ekonomikos šalyse, taip pat trumpai aprašyti tarptautinius apskaitos standartus ir įsigilinti į tas. Šiame darbe vienas iš uždavinių yra parodyti didelę svarbą europos sąjungos direktyvų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą.

Rašydami šį savarankišką darbą, mes rėmėmės buhalterinės apskaitos vadovėliais, tarptautiniais apskaitos standartais. Taip pat nedidelę dalį informacijos radome internete. Mes rinkome medžiagą, pavyzdžius ir po to juos apibūdinome savais žodžiais, darėme išvadas bei stengėmės kuo konkrečiau ir suprantrinkos ekonomikos šalyse apskaita tvarkoma remiantis visuotinai pripažintais principais. Tai ir yra vadinama bendraisiais apskaitos principais. Tai mes galime įvardinti, kaip taisykles, pagal kurias civilizuotame pasaulyje tvarkoma apskaita. jų svarbą būtų galima palyginti su žmogaus gebėjimu kalbėti kitiems suprantama kalba. Jeigu susikursime tik mums patiems suprantamą kalbą, papraščiausiai nesusikalbėsime su kitais. Taip pat ir apskaitoje: jeigu nesilaikysime visuotinai pripažintų principų, suformuotos finansinės informacijos niekas nesupras. (1; 15psl. ).

Bendriausius apskaitos principus galime rasti tarptautiniuose apskaitos standartuose ir europos sąjungos direktyvose. Taip pat lr įmonių finansinės atskaitomybės įstatyme ir vas finansinė atskaitomybė nurodyti šie bendrieji apskaitos principai.

įmonės principas, kur kiekvienas apskaitos subjektas išskiriamas kaip atskiras apskaitos vienetas. T. Y, savininko ar savininkų investuotas į įmonę turtas apskaitoje turi būti atskirtas nuo jų asmeninio turto. Apskaita parodo tik įmonės veiklą.

Veiklos tęstinumo principas- netaikomas, kai priimamas sprendimas įmonę likviduoti.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2011 m.
  • 6 puslapiai (2116 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inga
  • Buhalterinė apskaita konspektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Buhalterinė apskaita konspektas. (2011 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/buhalterine-apskaita-konspektas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 15 d. 01:04
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo