Buhalterinė apskaita praktikos ataskaita AB „Klaipėdos vanduo“


Įvadas. Įmonės charakteristika. AB „Klaipėdos vanduo“ apskaitos politika. Bendrosios nuostatos. Apskaitos organizavimas. Atsakomybė už apskaitos tvarkymą. Įmonės įsiskolinimai. Ilgalaikis nematerialus turtas. Ilgalaikis materialusis turtas. Atsargų apskaita. Pajamos ir sąnaudos. Priedai.


Baigiamąją praktiką atlikau nuo 2016 m. Vasario 15 d. iki 2016 m. balandžio 22 d. AB ,,Klaipėdos vanduo‘‘.

Pagrindinis tikslas atliekant praktiką buvo susipažinti su įmonės vykdoma veikla, buhalterinės apskaitos principais bei įmonės apskaitos politika. Praktikos metu susipažinau su trejomis apskaitos programomis, įvairiais įmonės dokumentais, juos tikrinti, suvesti duomenis ir juos archyvuoti. Plačiau susipažinti, kaip vyksta vyr. buhalterio darbas įmonėje.

Įmonės mikroklimatas yra atitinkamas pagal galiojančius normų reikalavimus. Yra įrengtas patalpos šildymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas. Visuomet yra atsižvelgiama ar darbo patalpose yra rekomenduojama temperatūra, bei yra pritaikytas darbui reikalingas apšvietimas.

Rengiant praktikos ataskaitą buvo naudojama mokslinės literatūros analizė, įmonės dokumentų informacijos apdorojimas, sisteminimas ir analizavimas.

Darbo tikslas: aprašyti AB ,,Klaipėdos vanduo‘‘ apskaitos politiką, vadovaujantis nacionaliniais verslo apskaitos standartais.

LR įmonių ir organizacijų nekilnojamojo turto mokesčio įstatymas, 1994-07-2 Nr.I-565

LR kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo įstatymas, 2001-12-21 Nr.IX-682

LR vyriausybės nutarimas nutarimas „Dėl nuomos mokesčio už valstybinę žemę ir valstybinio fondo vidaus vandens telkinius“, 2002-11-19 Nr.1798

Mainais gautų atsargų savikaina nustatoma prie mainų satartyje numatytos vertės pridedant visas su tų atsargų mainais susijusias išlaidas. Jei mainų sutartyje atsargų vertė nenumatyta, atsargų įsigijimo savikaina yra lygi mainais atiduotu atsargų balansinei vertei;

Bendrovėje taikomas periodiškai apskaitomų atsargų būdas. Taikydamas periodiškai apskaitomų būdą bendrovė: - atsargų sąskaitoje registruoja atsargų likutį ataskaitinio laikotarpio pradžioje ir pabaigoje ir likučių pokyčių apskaitai atskiros sąskaitops nenaudojamos.

  • Microsoft Word 1541 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 32 puslapiai (4697 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Buhalterinė apskaita praktikos ataskaita AB „Klaipėdos vanduo“
    10 - 1 balsai (-ų)
Buhalterinė apskaita praktikos ataskaita AB „Klaipėdos vanduo“. (2017 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/buhalterine-apskaita-praktikos-ataskaita-ab-klaipedos-vanduo.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 16:52
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo