Buhalterinės apskaitos pagrindai


Buhalterijos pagrindai. Buhalterines apskaitos pagrindai, referatas. Buhalalterijos pagrindai. Buhalterines apskaitos organizavimo pagrindai. Buhalterinės apskaitos referati. Buhalterines apskaitos pagrindai konspektas. Uzdaviniai apskaitos pagrindu. Buhalterines apskaitos referatu temos. Apskaitos pagrindai analize. Buhalterines apskaitos pagrindai skaidres.

Įmonės kapitalas ir jo sudėtis. Subsąskaitos, jų esmė, paskirtis ir vieta sąskaitų sistemoje. Dvejybinis įrašas: esmė ir pagrindimas. Apskaitos rūšys. Apskaitos raida lietuvoje. Literatūros sąrašas.

Kiekviena įmonė, organizacija turi savininką, kuris yra atsakingas už įmonės veiklos tęstinumą, rezultatyvumą. Tik nuo to, kaip kiekvienas supranta pačius svarbiausius kriterijus pradedant verslą, veiklą, galima ir patvirtinti, kad visos įmonės yra skirtingos ne vien pagal savo veiklos pobūdį, bet pagal dydį. Gana dažnai įmonės dydį parodo pradinis, įstatyminis steigiamos įmonės kapitalas.

Kiekvienas savininkas, steigėjas turi pats iš anksto nuspręsti, apsiskaičiuoti, kiek jam reikės pradinio kapitalo, pradinių-pagrindinių fondų, kurio reikės kuo didesniam pelnui, naudai gauti. Tačiau kapitalo dydis neturėtų būti nei per didelis, taip pat negerai yra ir jo stygius. Turėtų būti surastas aukso vidurys , kuris nesukelia jokių nesusipratimų, problemų.

Kapitalas yra pagamintos gamybos priemones, kilusios iš žemės ir darbo. Žemė ir darbas yra daug efektyvesni ir našesni, kai jie sąveikauja su atitinkamu kapitalo kiekiu. Tačiau kapitalas gamyboje užima savarankišką vietą. Kapitalas (gamybos priemonė) gali būti nuolatos gerinamas ir didinamas. Kapitalas yra žmogaus sukurtas gamybos veiksnys.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2011 m.
  • 12 puslapių (3156 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vadimas
  • Buhalterinės apskaitos pagrindai
    10 - 1 balsai (-ų)
Buhalterinės apskaitos pagrindai. (2011 m. Vasario 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/buhalterines-apskaitos-pagrindai.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 07:01
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo