Buhalterinės apskaitos praktika


Buhalterinės apskaitos praktikos ataskaita. Apskaita praktikantai. Buhalteriu praktika. Buhalterines apskaitos praktikos. Kursinis buhalteriu apie priemima i darba. Buhalterines apskaitos praktikantai. Pinigu apskaita praktikos ataskaita.

Apibūdinimas. Įvadas. Uždaros akcinės bendrovės „ rytvita". Pinigų laikymo organizavimas ir apskaita. Pinigų apskaita kasoje. Pinigų apskaita banko sąskaitoje. Paskolų ir finansinio turto apskaita. Paskolų apskaita. Lizingas (finansinė nuoma). Trumpalaikės ir ilgalaikės finansinės investicijos. Atsiskaitymų organizavimas ir apskaita. Atsiskaitymų su tiekėjais apskaita. Atsiskaitymų su pirkėjais apskaita. Atsiskaitymai su socialiniu ir sveikatos draudimu. Atsiskaitymai su valstybės iždu. Darbuotojų priėmimas į darbą. Darbo užmokesčio apskaičiavimas. Atostogų apmokėjimas ir ligos pašalpų apskaičiavimas. Išskaitymų iš darbo užmokesčio apskaičiavimas. Atsargų apskaita. Ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto apskaita. Veiklos išlaidų apskaita. Prekių, darbų ir paslaugų pardavimų apskaita. Nuosavo kapitalo ir pelno paskirstymo apskaita. Finansinė atskaitomybė. Įmonės finansai. Išvados. Literatūra.

Be mokslinės veiklos būsimieji apskaitos specialistai, norėdami geriau pažinti buhalterinę, finansinę įmonių apskaitą, turi vykdyti ir praktinę apskaitos veiklą, kuri geriau atskleistų visų apskaitos proceso sudėtinių dalių ypatumus: duomenų apie ekonominę veiklą rinkimas - ūkinių veiksmų bei įvykių stebėjimas, matavimas ir registravimas, surinktų duomenų grupavimas, kaupimas, rezultatinės informacijos pateikimas, jos analizė, laikymas, perdavimas ir naudojimas ekonominiams sprendimams priimti.

Praktikos tikslas - įsisavinti apskaitos procesų sudėtinių dalių ypatumus.

dešimt darbo dienų praktiką atlikti pasirinkau UAB „Rytvita“.

  • Microsoft Word 48 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (7142 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lijana
  • Buhalterinės apskaitos praktika
    9.5 - 4 balsai (-ų)
Buhalterinės apskaitos praktika. (2013 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/buhalterines-apskaitos-praktika.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 21 d. 21:52
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo