Buhalterinės apskaitos praktikos ataskaita UAB „Gevita“


Įvadas. Susipažinimas su bendrove. Apie bendrovę. Bendrovės veikla. Bendrovės partneriai ir tiekėjai. Buhalterio darbo organizavimas. Buhalterio pareiginiai nuostatai. Bendrovės organizacinė struktūra. Apskaitos technika. Apskaitos technikos bendrosios nuostatos. Finansinės atskaitomybės sudarymas. Apskaitos dokumentų ir registrų saugojimas. Registrų sistema. Asmenų, įpareigotų ir turinčių teisę surašyti ir pasirašyti arba tik pasirašyti apskaitos dokumentus, įgaliojimų, sąrašo, parašų pavyzdžių patvirtinimas. Pagrindiniai buhalteriniai dokumentai. Balansas. Pelno (nuostolių) ataskaita. Kasos pajamų orderis. Kasos išlaidų orderis. PVM sąskaita faktūra. Didžioji knyga. Metinė pelno mokesčio deklaracija. Tarptautinis mokėjimo pavedimas. Išvados. Literatūra.

Praktika atlikau UAB „Gevita“. Praktika trūko nuo 2014 m. kovo 10 d. iki 2014 m. balandžio 4 d. Pratikos metu išanalizavau teisės ir kitus norminius aktus, reglamentuojančius ūkio subjekto finansinę apskaitą, taip pat pagrindinius ūkio subjekto apskaitos politiką formuojančius dokumentus. Išnagrinėjau apskaitos dokumentų rengimo, naudojimo ir saugojimo įmonėje tvarką, parengiau apskaitos dokumentus.

Praktikos atlikimo tikslas – susipažinti su įmonės UAB „Tik apskaita“ buhalterinės apskaitos tarnybos vieta organizacinėje veikloje, jos funkcijomis, vykdoma veikla.

1999 m. rugsėjo mėn. Vitalija Šabrinskienė įkūrė Vitalijos Šabnnskienės individualią įmonę. Šios įmonės įkūrimą lėme tai, kad Kupiškio mieste nebuvo tokio tipo įmonės, tekdavo važiuoti į didesnius miestus, o tai kėlė daug nepatogumų.

2009 m. gegužės mėn. Vitalijos Šabrinskienės IĮ buvo reorganizuota į Uždarąją akcinę bendrovę „Gevita“.

Vienintelė bendrovės akcininkė yra jos įkūrėja – Vitalija Šabrinskienė. Direktorius – Gediminas Šabrinskas.

UAB „Gevita“ užsiima mažmenine prekyba nespecializuotose parduotuvėse. Ši bendrovė prekiauja medžioklės, žvejybos ir bitininkystės reikmenimis.

Buhalteris skiriamas ir atleidžiamas įmonės direktoriaus įsakymu vyr. buhalterio teikimu.

kaip forminti sąskaitas ir jose fiksuoti buhalterinių operacijų, susijusių su pagrindinių lėšų, prekinių, bei materialinių vertybių ir piniginių lėšų judėjimų apskaitą;

ekonomikos, darbo organizavimo ir valdymo pagrindus;

Už savo pareigų numatytų šiuose pareiginiuose nuostatuose, netinkamą vykdymą ar nevykdymą pagal LR darbo kodeksą;

Už įsakymų pažeidimus, padarytus vykdant savo veiklą, pagal galiojančius LR administracinių teisių pažeidimų, baudžiamąjį ar civilinius kodeksus;

UAB „Gevita“ įmonėje vyrauja linijinė valdymo struktūra. Šioje įmonėje dirba 5 darbuotojai: direktorius, buhalterė ir 3 pardavėjos.

Bendrovės finansinė atskaitomybė rengiama apibendrinant finansinių metų duomenis, o balansas – dar ir įmonės steigimo (ir likvidavimo) dienos duomenis. Bendrovės buhalterinė apskaita tvarkoma kompiuterine apskaitos programa.

UAB „Gevita“ rengia trumpą finansinę atskaitomybę. Trumpą finansinę atskaitomybę sudaro šios finansinės ataskaitos:

Kiekvienoje finansinės atskaitomybės ataskaitoje nurodoma:

įmonės pavadinimas, adresas ir kodas;

  • Apskaita Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 67 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (2757 žodžiai)
  • Kolegija
  • Enrikutis
  • Buhalterinės apskaitos praktikos ataskaita UAB „Gevita“
    10 - 3 balsai (-ų)
Buhalterinės apskaitos praktikos ataskaita UAB „Gevita“. (2015 m. Birželio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/buhalterines-apskaitos-praktikos-ataskaita-uab-gevita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 20:04
×