Buhalterinės įmonės steigimas


Įvadas. IDĖJA. Trumpa įmonės charakteristika. Įmonės tikslas. Įmonės tikslų analizė. Išorinė įmonės analizė. PEST analizė. Konkurentų pranašumai. Tikslinė rinka. Konkurentų trūkumai. Vidinė įmonės analizė. SSGG analizė. Personalas. Projekto investicijos. Projekto analizė. Veiklos rizika ir strategijos valdymas. Išvados.


Šiame darbe bus analizuojamas projektas verslo planu pagrindu. Analizuosime buhalterinių paslaugų įmonės verslo planą, kadangi tai yra finansų srities verslas ir jis aktualus verslo vadybos bei finansų srities specialistams. Šio pobūdžio verslas yra aiškiai suprantamas negu kitų srities verslo modeliai kaip gamybos, logistikos bei technologijų, kadangi šios sritys reikalauja specifinių žinių, kurios neina į mūsų studijuojama dalyką.

Nesvarbu kokios srities yra projektas, jis reikalauja detalios analizės bei nuodugnaus tyrimo rinkos atžvilgiu, konkurencingumo.

Analizuojamo verslo plano idėja būtų įkurti buhalterinių paslaugų įmonę, kuri priklausytų smulkiojo verslo segmentui.

Įmonė teiks visas buhalterines paslaugas, o pagrindinis verslo kūrimo veiksnys būtų, kad ne visos įmonės išgali turėti aukštos kvalifikacijos buhalterį, todėl įmonės buhalterinės paslaugos bus orentuotos į smulkias įmones.

Kaip ir visos organizacijos, įmonė turi išsikėlusi tikslą gauti pelną iš savo veiklos. Savo verslo plane tikslas buvo nurodytas buhalterinės apskaitos paslaugos, manaome, kad tai nėra tikslas, o veiklos pobūdis. Pačio projekto tikslas yra įsteigt įmonė, tačiau įmonės tikslas, kaip ir visų komercinių objektų yra pelnas.

Taip pat verslo plane nebuvo nurodyta įmonės vizija, misija, S.M.A.R.T. bei SSGG analizė, o tai yra svarbu, nes analizuojame aplinką, kurioje dirbsime. Taip pat šios analizės yra strateginio plano dalys, kadangi mes matome, kur galime tobulėti, kokias grėsmes bei rizikas turime.

Kaip misija nurodytume – padėti smulkioms įmonėms teikti buhalterinės apskaitos paslaugas, taip pat nurodyti profesionalias konsultacijas.

Vizija – tapti savo srities profesionalais ir būti konkurencinga įmone, teikianti profesionalias paslaugas, pastoviai tobulinant savo paslaugų spektrą bei kokybę.

Be vertybių bei tikslų, misijos , vizijos įmonė negalėtų veikti kaip pilnavertiška organizacija, kadangi niekas negalėtų suvokti, kokie yra įmonės tikslai bei veiklos pobūdis, vidinė filosofija.

Kaip minėjome ankstesniame skyriuje verso plane nebuvo atliktos tikslų analizės.

Atsakydami į pirmą klausimą galime teigti, kad mūsų tikslas yra įsteigti įmonę, kuri teiktų profesionalias buhalterines paslaugas ir kaip privaloma projekte turime apibrėžti tam tikrą laiko tarpą, tai mes pasirenkame – 2 metų laikotarpį;

  • Microsoft Word 56 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2084 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintarė
  • Buhalterinės įmonės steigimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Buhalterinės įmonės steigimas. (2016 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/buhalterines-imones-steigimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 20:13
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo