Buhalterinių paslaugų įmonės verslo planas


Anotacija. Verslo idėjos pristatymas. Įmonės charakteristika. Rinkos tyrimas. Vartotojų analizė. Konkurentų analizė. Marketingas. Reklama. Pardavimų apimties prognozės. Veiklos organizavimas. Personalas. Įmonės socialinė atsakomybė. Rizikos įvertinimas. Rizikos veiksniai ir jų mažinimo priemonės. Ssgg analizė. Finansinės prognozės. Pelno (nuostolių) ataskaitų prognozė. Balansų prognozės. Grynojo pelningumo apskaičiavimas.


•Veiklos rūšis: 64.1 Finansinių paslaugų veikla, išskyrus draudimą ir pensijų lėšų kaupimą. 52.47 - Knygų, laikraščių ir raštinės reikmenų mažmeninė prekyba

•Numatomi finansavimo šaltiniai: „€MAskaita“ mažoji bendrija bus steigiama iš narių įnašų.

Planuojamos paslaugos nauda vartotojams – naujai atsidarantis buhalterinių paslaugų centras sudomins kiekvieną apsilankiusį juridinį ar fizinį asmenį. Palankiomis kainomis vesime einamąją apskaitą, tvarkysime gamybos apskaitą, teiksime atsargų apskaitos paslaugas, vykdysime finansų apskaitą, vesime turto apskaitą, atliksime transporto apskaitą, taip pat tvarkysime skolų apskaitą. Vartotojai galės nebrangiai atsispausdinti arba atsikopijuoti iš bet kokios laikmenos.

Vizija – tapti konkurencinga, profesionalias buhalterines paslaugas teikiančia, įmone Lietuvoje, turinčia konkretų paslaugų asortimentą.

Mažoji bendrija „€MAskaita“ turi tris pagrindinius narius – Milda Kaškonaitė, Agnė Petkevičiūtė ir Emilija Žilėnaitė.

Siekiant įgyvendinti verslo idėją – atidaryti buhalterinių paslaugų įmonę reikia pasirinkti būsimą verslo rūšį, todėl lyginama yra mažoji bendrija, uždaroji akcinė bendrovė ir individuali įmonė.

Atsižvelgiant į MB struktūrą, jos vardu veiktų: MB narių susirinkimas, o atstovautų MB atstovas; arba MB vadovas – vienasmenis valdymo organas  

Palyginus tris verslo rūšis nespręsta, kad „€MAskaita“ buhalterinių paslaugų įmonė bus mažoji bendrija, nes MB (žr. 2 priedą – Steigimo dokumentai) nario civilinė atsakomybė yra ribota tai reiškia, kad įmonės steigėjos neatsako visu savo turimu turtu, o tik ta dalimi, kuri įnešta į verslą. Mažoji bendrija taip pat pasirinkta dėl to, kad pradinio įnašo dydį, nustato patys nariai. Įmonės pelnas skirstomas proporcingai įnešto įnašo dydžiui.

Vartotojų analizei atlikti buvo pasirinktas anketinis apklausos būdas, kai respondentų skaičių buvo apskaičiuotas pagal Paniott‘o formulę:

Garliavos mieste gyvena apie 11561gyventojų. Pagal šiuos duomenis apskaičiuojama respondentų imtis, kuri gaunama su 10% paklaida.

Tyrimo metu, kurio tikslas išsiaiškinti ar visuomenei reikalingos buhalterinės paslaugos Garliavoje, buvo apklausti fiziniai asmenys ir juridiniai asmenys (žr. į 1 priedą – anketa).

Iš apklausos rezultatų, matome, kad iš 100 % (45 respondentų) , 52 % yra juridiniai asmenys, o 48 % - fiziniai asmenys.

Diagramoje, matyti, kad net 41 procentai fizinių asmenų domintų patarimai asmeninių finansų klausimais, taip pat net 32 % fizinių asmenų užsiimančių individualia veikla sutiktų buhalterinės apskaitos tvarkymą patikėti besikuriančiai įmonei „€MAskaita“. O verslo liudijimus turinčius asmenis tik 27% domintų siūlomos paslaugos.

Apklausos duomenys rodo, kad didžiausia dalis respondentų (43 proc.) juridinių asmenų sudaro smulkaus verslo įmonės. Mažiausia dalis, kurią sudaro 22 proc. yra stambaus verslo atstovai.

Į apklausos užduotą klausimą fiziniams asmenims, kas tvarko Jūsų buhalterinę apskaitą, net 52 proc. respondentų atsakė, kad įmonėje pasamdytas buhalteris. Tik 31 % atsakė, kad savo buhalterinę apskaitą patiki tuo užsiimančiom įmonėmis. Ir tik 7 procentai atsakė, kita, tai galėtų reikšti, kad jie patys tvarkosi apskaitą.

Vartotojus apklausus paaiškėjo, kad 67 proc. respondentų būtų reikalingos spausdinimo/kopijavimo paslaugos Garliavoje, o 33 proc. – tokios paslaugos nereikalingos.

Diagramoje matome, kad 58 proc. apklaustųjų sutinka, jog Garliavoje būtų buhalterinės apskaitos centras. Ir 42 procentai, mano, kad tokias paslaugas teikiančios įmonės nereikia.

Atliktus vartotojų analizę, matome, kad Garliavoje įsteigti mažąją bendriją, kuri užsiimtų buhalterinių paslaugų teikimu, yra pelninga. Kadangi tai patenkintų vartotojų poreikius.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 58 puslapiai (5561 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aiste
  • Buhalterinių paslaugų įmonės verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Buhalterinių paslaugų įmonės verslo planas . (2017 m. Birželio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/buhalteriniu-paslaugu-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 19:46
×