Buitinės technikos gabenimas Lietuva - Čekija


Įvadas. Krovinio gabenimo būdai, transporto priemonės ir pakuotės. Krovinių vežimas keliu. Vežimus kelių transportu galima klasifikuoti. Kelių transporto priemonės. Krovinių vežimai geležinkelių transportu. Krovinių vežimai vandens transportu. Krovinių vežimai oro transportu. Transporto priemonės. Krovinio pakuotė. Buitinės technikos pervežimas iš Lietuvos į čekiją. Transporto priemonė. Reikalingi dokumentai. Vilkiko važiavimo laiko tvarkaraštis. Krovinio gabenimo maršruto pasirinkimas. Kelių mokėjimo įrenginiai. Krovinio pakuotės parinkimas ir tvirtinimas. Krovinių tvirtinimo diržai. Automobilio eksplotacinių išlaidų skaičiavimas. Išvados. Literatūra.


Parinkti transporto priemonę ir rūšį kroviniui bei sudaryti jam maršrutą.

Atlikti darbo sąnaudų bei automobilio techninių – eksploatacinių rodiklių skaičiavimą.

2)  Pagal krovinių partijų dydį (siuntų dydį): Masinės; smulkaus ir vidutinio dydžio.

3) Pagal aptarnaujamą teritoriją: Įmonės ribose (technologiniai vežimai); miesto ribose; priemiestiniai (iki 50 km atstumu nuo miesto); tarpmiestiniai (daugiau nei 50 km atstumu); tarptautiniai. ( Aidas Vasilis Vasiliauskas)

ar jų rinkinius esant skirtingoms aplinkybėms). ( Aidas Vasilis Vasiliauskas)

Rinkausi ši vilkiką todėl, kad jis priklauso EURO 5 grupei, o tai reiškia, kad vilkikas yra ekonomiškas ir mažiau išmeta nuodingų medžiagų į aplinką.

Privalumai: 2-miegamos vietos, audio aparatūra, autonominis šildymas, kondicionierius, papildomas bakas, papildomi žibintai, šaldytuvas, stoglangis, multifunkcinis šildymas.

Vairuotojas važiuoja 4,5 valandos, tada 45 minutes ilsisi. Po pertraukos vėl gabena krovinį 4,5 valandos. Tuomet vairuotojas ilsisi 9 valandas ir vėl 4,5 valandos važiuoja. Taip kartojasi tol, kol vairuotojas pristato krovinį.

Mūsų krovinys bus gabenamas 1034km Kaunas - Praha. Vairuotojas iš viso, kol pristatys krovinį, kelyje praleis 15 valandų 45 minutes.

Maršrutas prasideda Lietuvoje, Kauno mieste. Buitinė technika bus gabenama 1034 km. Lietuvoje važiuojama tarptautiniu greitkeliu iki Lenkijos sienos. Lenkijoje važiuojama greitkeliu, pro Bialystok mietą, taip pat ir pravažiuojama per Warszawa aplinkkelį. Toliau važiuojama link Wroclaw miesto, taip pat aplinkkeliu, nuo miesto važiuojama iki Čekijos sienos. Kirtus Čekijos sieną važiuojama iki sostinės Prahos, mieste „Bosch“ sandėliuose išsikraunama buitinė technika.

Iš pakrovimo vietos su pakrauta priekaba, vilkikas pradeda kelionę Lietuva – Praha, 9 valanda ryto. Kauno Statoil degalinėje stojama užsipildyti degalų ir perkama Lietuvos kelių vienjetė. Išvažiuojama 9:30 valanda. Pasirenkamas kelias į klaipėda ir pats pirmasis taškas, į kuri turime sustoti tai yra Lenkijos pasienis. Iki jo 110 km tai yra apie 4 valandos kelio. Atvykstame 13:30 valanda. Įvažiavus į Lenkiją stojama ir mokama už kelius. Susimokėjus už kelius išvažiuojama 13:40 ir važiuojama 30 min iki poilsio vietos, kurioje stovėsime 45 min. Nuo kauno iki poilsio vietos (Suwalki) nuvažiuojama 136 kilometrai. Po poilsio išvažiuojama 14:55 valanda. Nuo pirmosios poilsio vietos iki antrosios važiuojama 442.5 km. Važiuosime 4,5 valandos iki 19:55h. Stojame Stacja Paliw LOTOS degalinėje. Poilsis trunka 9 valandas ir važiavimas prasideda ryte 5:00h ryte. Trečioji 4 valandų atkarpa, Stacja Paliw LOTOS degalinė – Shell degalinė, atkarpa 350 km. Sustojimas 45min. Čekijoje mokama už kelius ir 9:45 valanda važiuojama paskutinė atkarpa 138km iki prahos, „Bosch“ sandelių. Paskutinė kelionės atkarpa truks 3 valandas. Atvykimo laikas 12:45 valanda. Atvykus į numatytą vietą, krovinys yra iškraunamas.

Čekijos mokamų kelių aparatas GoBOX. Jį privalo turėti transporto priemonės vairuotojas, transporto priemonės viduje. Ant aparato yra skaičiai ir viena raidė ( 2, 3, 4 ir X). Prieš važiuojant reikia nustatyti atitinkamą skaičių tai yra kiek yra bendrai ašių su vilkiku ir puspriekabe, tai būtų nuo 2 iki 4 renkantis atitinkamą skaičių arba X, tai būtų daugiau nei 4 ašys.

  • Microsoft Word 1895 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (3062 žodžiai)
  • Universitetas
  • Linas
  • Buitinės technikos gabenimas Lietuva - Čekija
    10 - 2 balsai (-ų)
Buitinės technikos gabenimas Lietuva - Čekija. (2019 m. Birželio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/buitines-technikos-gabenimas-lietuva-cekija.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 17:37
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo