Buitinės technikos remontas verslo planas


Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Varslo tikslai. Marketingas. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Paslaugos proceso aprašymas. Patalpos. Savikaina. Vadyba. Savininkai. Darbuotojai. Įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas. Finansinė ataskaita. Ekonominiai rodikliai.

Buitinės technikos remonto individuali įmonė „Žalias lapas“, įkurta 2014.10.27., specializuosis į buitinės technikos remontą. Įmonės tikslas- sėkmingai įsitvirtinti rinkoje. Kadangi buitinė technika visada gedo ir ges, rinka yra itin didėlė, to pasekoje, veiklos sėkmingumas yra beveik užtikrintas. Įmonė pranašesnė už savo konkurentus bus paslaugų ir aptarnavimo kokybe, bei, kai kuriais atžvilgiais – kaina.

Reikalinga ir jau turima kapitalo suma – 80 000 LT. Verslo plėtros galimybės yra plačios, kadangi buitinės technikos remonto rinka yra nuolat didėjanti, tad bus galima plėstis į kitus miestus.

Turima kapitalo suma 80 000 Lt, kuriuos investavo įmonės įkūrėjas ir jos direktorius. Pirmais metais verslas turės įsivažiuoti, bei neuždirbs milijonų. Pirmiausia reikia įsitvirtinti į rinką, tai padarysime mažesnėmis kainomis ir kokybiškai atliktu darbu. Metų pabaigoje planuojamas pelnas apie 40 000 Lt. Investavus 80 000 litų ir jau pirmais metais uždirbus 40 000 Lt, turto metinė grąža bus 50 %, tai rodo kad įmonės turtas naudojamas tikslingai 

Teikiama paslauga-šaldytuvų, šaldiklių, skalbimo mašinų, elektroninių viryklių, dulkių siurblių ir kt. elektroninės įmonės remontas. Kokybė bus itin kruopščiai prižiūrima ir vystoma. Įmonė sugedusią buitinę techniką, jei bus pageidaujama, paims tiesiai iš kliento namų, ją suremontuos, ir jeigu klientas pageidaus, pristatysime ją atgal į namus, taip pat sugedusią buitinę techniką, klientui pageidavus, išvešime be jokio papildomo mokesčio. Mūsų paslaugos itin skirsis nuo konkurentų: paslaugos kaina bus šiek tiek didesnė nei jų, tačiau aukšta paslaugų kokybė bus verta mūsų siūlomos kainos iki paskutinio cento. Be to, sena, sugedusi buitinė technika bus išvežama be jokio papildomo mokesčio.

Šios srities rinka yra ypatinga tuom, jog ji yra be galo plati – pas kiekvieną žmogų namuose yra buitinės technikos, ir pas nei vieną ji nėra amžina. Rinkos plėtimosi galimybės yra itin didelės. Įmonės pagrindinis tikslas – pritraukti kuo daugiau klientų, bei plėsti įmonės dydį, klientams siūlant optimaliausią paslaugų kiekį, aukštą darbų kokybę, geras kainas, siekiant, kad čia paslaugas galėtų gauti tiek dideles, tiek mažas pajamas gaunantys klientai bei įmonės. Stengiamasi patenkinti visus kliento poreikius.

Rinkos taikinys – tai buitinės technikos prekybos įmonės. Bus siekiama su jomis sudaryti sutartis pagal kurias remontuosime jų parduotą buitinę techniką, kuri sugedo dar nepasibaigus garantijai.

Apklausus 25 atsitiktinius praeivius, 19 iš jų teigė nežinantys, bet norintys sužinoti, kur būtų galima suremontuoti savo sugedusią buitinę techniką. 4 teigė, jog žino, bet į tą pačią įmonę nebesikreiptų, kadangi aptarnavimas buvo itin prastas ir 2 apklausos dalyviai atsake, jog tai nėra aktualu, nes dar nebuvo susidūrė su buitinės techniko gedimu. Taip pat, atlikus rinkos tyrimą iš jau skelbiamų duomenų paaiškėjo, kad klientai turi laukti eilėse, jog galėtų suremontuoti buitinę techniką, todėl tikimasi kad klientų sukauksime. Taigi, paklausa yra, ir su tinkama reklama, įmonė taptų dar paklausesnė.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 196 KB
  • 2015 m.
  • 16 puslapių (2394 žodžiai)
  • Kolegija
  • Diana
  • Buitinės technikos remontas verslo planas
    10 - 9 balsai (-ų)
Buitinės technikos remontas verslo planas. (2015 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/buitines-technikos-remontas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:33
×