Buitinio interjero puošimas


Floristinių kompozicijų vieta įvairaus pobūdžio interjeruose. Pamokos tema. Pamokos tikslas. Prieškambaris. Svetainė. Židinys svetainėje. Valgomasis. Banketinė puokštė. Puokštė turėtų netrukdyti bendrauti. Banketinio stalo papuošimas. Virtuvė. Miegamasis. Romantiško stiliaus puokštės. Vaikų kambarys. Vonios kambarys. Atminkite! Kontroliniai klausimai.

Susipažinti su floristinių kompozicijų vieta įvairaus pobūdžio interjeruose.

Senesnių namų prieškambariai daugiausia yra siauri, maži, pristatyti baldų. Šiuolaikinių individualių namų prieškambariai - holai yra tikrai dideli ir erdvūs, šilti ir šviesūs. Prieškambaris - tai buto arba namo vizitinė kortelė, pagal jį svečias susidaro tam tikrą įspūdį. Tai lyg paskirstomoji patalpa, iš kurios einama į virtuvę, vonią, tualetą, svetainę, valgomąjį, miegamąjį, leidžiamasi į rūsį ar lipama į antrąjį aukštą Kadangi visi takai veda per prieškambarį, jis turi būti patogus, tvarkingas ir skoningai įrengtas bei papuoštas.

Prieškambaryje svečiai ilgai neužsibūna, todėl gėlių kompozicija čia turi būti ryškesnė ir pastebima. Reikia stengtis, kad kompozicija akį trauktų savo forma ir spalvingumu. Mažame prieškambaryje didesnė kompozicija dar labiau jį sumažins ir trukdys praeiti. Dideliame prieškambaryje turėtų atsirasti vietos paaukštinimui arba staliukui, ant kurio galima eksponuoti didesnę gausiažiedę ir spalvingą skintų gėlių kompoziciją.

Vazą reikėtų pasirinkti žemesnę ir sunkesnę, kad vaikai arba išsiblaškę svečiai lengvai užkliudę nenuverstų. Tamsesniame kampe ant sienos galima pakabinti džiovintų augalų kompoziciją, kuri tikrai niekam neužklius ir gražiai papuoš prieškambarį. Jeigu prieškambaryje susidaro aukštos tuščios erdvės, jų viršutinę dalį taip pat galima panaudoti džiovintų augalų kompozicijoms arba kabantiems šiaudų sodams.

Gražiausios gėlės dažniausiai skiriamos svetainei papuošti, nes čia priimami draugai, svečiai, švenčių metu susirenka visa šeima. Papuošti svetainę gėlėmis ir jų kompozicijomis yra sunku, nes reikalavimai jos interjerui yra labai įvairūs ir individualūs. Tik išnagrinėjus svetainės interjero architektūrinį-erdvinį bei spalvinį sprendimą, kuris turi psichologinį poveikį žmogui, galima pasirinkti optimaliausią variantą.

  • MS PowerPoint 3645 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 80 puslapių (1623 žodžiai)
  • Jogailė
  • Buitinio interjero puošimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Buitinio interjero puošimas. (2015 m. Gruodžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/buitinio-interjero-puosimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 15:34
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!