Buitinių paslaugų pastato projektavimas


Buitiniu patalpu projektai. Detalusis planas kirpiklai. Buitinis pastatas 2013 įmonė. Buitiniu paslaugu pastatai. Namo viduje kolona. Buitinių patalpų projektavimas. Kirpiklos patalpos. Kolonos pastato viduje.

Turinys. Įvadas. Sklypo planas. Bendra pastato charakteristika. Konstrukciniai sprendimai. Pamatai ir pamatinės sijos. Kolonos ir rygeliai. Perdangos ir denginio plokštės. Sienos. Stogas. Grindys. Laiptai. Langai ir durys. Techniniai – ekonominiai rodikliai. Išvados. Literatūra. Grafinė dalis.

Labai sparčiai metu, kylant šalies ekonomikai vis daugėja pramoninių ir civilinių pastatų. Statomi nauji prekybos ir pramogų centrai , taip pat buitinių paslaugų pastatai. Vis daugėja firmų teikiančių įvairias paslaugas kurioms reikalingos patalpos, tinkamai funkcionuoti. Atsirandant naujoms statybinėms medžiagoms ir technologijoms, didėja ir reikalavimai šiems pastatams. Jie turi būti ekonomiški, ilgaamžiai ir patogūs.

šio projekto tikslas suprojektuoti aukštų bui buitinių paslaugų pastatas bus statomas Kaune. Sklypas randasi ramuciuose aplink esamą sklypą aplink išsidėstę 1-2 aukštų gyvenamieji namai.

Sklypas yra 60m pločio ir 70 m ilgio. Jo plotas yra 4200 m. Sklype esantis gruntas yra priemolis, gruntiniai vandenys yra 15 m gylyje.

Sklypas yra pritaikytas žmonėms patogiai vaikščioti, automobiliais atvažiuoti, todėl yra irengtos masinu stoviejimo aiksteles,bei iregtos vaiku projektuojamas pastatas yra aukštų. Pastato pagrindinis plotas yra 604,88 m2, pagalbinis plotas 215,13 m2, bendrasis plotas. 12m. Pastato ilgis 24,4m, plotis. 4m.

Pastato konstrukcinė schema karkasas kurį sudaro 400x400 skersmens kolonos, rygeliai, g/b plokštės.

Pastato viduje yrengtos patalpos yra skirtos komerciniai veiklai. Pastato pirmame aukste yra vyru kirpikla. 12 m2,tai pat moteru kirpikla. 66 m2,kosmetikos priekes. m2,batu tasykla. 56, m2kompiuterines irangos salonas. 48, m2elektronikos priekes. 48, m2mobiliuju telefonu taisykla. 28 m2,dviraciu prekes. 8, m2sviestuvu salonas. 44m,2ukines priekes. 16, m2pagalbines patalpos. m2,sandeliukas. 56 m2bei vyru tualetas su dusine. 88 m2 ir moteru. m2 (numatytos tik darbuotojiems),dazu salonas. 52 m2,bei daug vietos uzintis kolidoriai su laukiamaisiais. M.

Pastato antrame aukste yrengta kavine,kad daugelys darbuotoju gaeltu nebrange papietaut. Kavineja numatyta rengti pokelius ,gymtadienius,todel yra suprojetota ir scena,o tinkamai sustacius stalus atsiranda ir daug edves kur galima rengti sokiu ar net ivairius zaidymus.

Pastato antrame aukste yra tokios patalpos:virtuve. 44m2, pagalbynes patalpos. 21 m2 .

Bariukas. m2 bariukas. 4, moteru tualetas. m2 ,vyru tualetas. m2 ,svetaine 150 m2 ,scena. 92 m2 , pagalbynes patalpos. 71 m2 ir yra irengtas balkonas. 56 m2 .

Pastato vidinės pertvarinės sienos yra iš gipskartonio, tai yra labai patogu, kadangi keičiantis vidaus dirbančių įmonių technologiniam procesiui prireikus galima keisti perplanuoti patalpas.

Pastate įpatingai svarbi yra gera ventiliacinė sistema, siekiant užtikrinti gerą atmosferą tiek dirbantiems tiek kliantams.

  • Microsoft Word 178 KB
  • 2010 m.
  • 16 puslapių (2107 žodžiai)
  • Universitetas
  • Buitinių paslaugų pastato projektavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Buitinių paslaugų pastato projektavimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/buitiniu-paslaugu-pastato-projektavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 20 d. 19:42
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo