Bulgarijos kurortas VARNA


Varna( Bulgarija). Bulgarija – valstybė pietryčių Europoje. Trumpai apie miestą. Uostamiestis rytų Bulgarijoje prie. Varnos soboras - yra didžiausia ir žinomiausia Bulgarijos stačiatikių katedra. Delfinariumas. Jūros parkas. "Nuostabiosios" uolienos. Operos teatras-šis operos teatras yra pirmasis balkanų šalyse. Populiariausi prekybos centrai balkanų šalyse. Vienas iš tradicinių bulgariškų šokių yra- čalga. Valgiai ir gėrimai Bulgarijoje. Valgiai nelabai skiriasi nuo visų šalių. Rožės. Rožė – vienas iš Bulgarijos simbolių.

Uostamiestis rytų Bulgarijoje; prie Juodosios jūros; 352 tūkst. gyventojų; svarbus uosto kompleksas; yra tarptautinis oro uostas; pajūryje daug kurortų,pvz.: Albena, Auksinės kopos, Kranevo, Držuba; daug lankytinų,įžymių vietų; 3 dideli prekybos centrai.

Vienas iš tradicinių bulgariškų šokių yra- čalga, kuris pradedamas šokti ant stalų ar kėdžių, o baigiamas žarijose.

Valgiai nelabai skiriasi nuo visų šalių, tačiau bulgarų virtuvėje yra populiarus brinza sūris. Taip pat valgoma tik BALTA duona. Populiaru picos, apkepėlės, bandelės, kebabai.

  • MS PowerPoint 10714 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (245 žodžiai)
  • Tautvydas
  • Bulgarijos kurortas VARNA
    10 - 9 balsai (-ų)
Bulgarijos kurortas VARNA. (2015 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/bulgarijos-kurortas-varna.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 10:59
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo