Būsto kreditas. Bankų palyginimas kreditų atžvilgiu


Busto paskolu palyginimas. Busto paskolu analize. Busto paskolos kursinis. Kreditu palyginimas. Banku palukanu palyginimas. Busto paskolos palukanu palyginimas. B ūsto kreditas rašto darbas. Bankų teikiamų kreditų teoriniai aspektai. Nord ltbusto skaiciuok. Paskolos bustui palyginimas.

Įvadas. Banko paskolos teoriniai aspektai. Kas tai yra bankas, jo samprata. Paskolos dydis. Reikalingi dokumentai. Palūkanos. Kredito grąžinimas. Nauda. Rizika. Lietuvos bankų apžvalga. Pavyzdinė skaičiuoklės lentelė (sudaryta autoriaus pagal www. Swedbank. Lt). Lentelė. Dankse bank skaičiuoklė (sudaryta autoriaus pagal www. Danskebank. Lt). Maksimali galima būsto paskola danske bank. Lietuvos komercinių bankų būsto paskolų kitimo, sąlygų ir naudojimo analizė. Lietuvos būsto paskolų apžvalga. Lietuvos bankų suteiktos būsto paskolos. , tūkst. Litų(sudaryta autoriaus pagal lietuvos bankų asociacijos duomenis). Lietuvos bankų būsto paskolų sąlygos ir ypatumai. Banko pasirinkimas. Išvados. Litertūros sąrašas.

Lietuvos bankų suteiktos būsto paskolos 2007 – 2009 m. , tūkst. Litų(sudaryta autoriaus pagal ltemos aktualumas. Pinigų reikšmė visuomenėje yra puikiai žinoma. Išgyventi be jų šiuolaikiniame pasaulyje beveik neįmanoma. Piniginiai santykiai daro įtaką visoms gyvenimo sritims. Žodis pinigai šiandieniniame gyvenime neatsiejamas su žodžiu bankas – banko sąskaita, pavedimas, kreditas, paskola ir kt.

Smunkant šalies ekonomikai, sprogo nekilnojamo būsto kainų burbulas, pablogėjo finansinių įstaigų, tuo pačiu ir bankų finansinė padėtis. Šios įstaigos ėmėsi labiau prižiūrėti kreditorius, griežčiau išdavinėti kreditus bei paskolas.

šiame darbe nagrinėsime ir palyginsime Lietuvos komercinių bankų būsto paskolų sistemas, išdavimo reikalavimus.

Darbo tikslas. Išnagrinėti ir palyginti Lietuvos komercinių bankų būvisų pirmiausia išsiaiškinkime ką reiškia žodis bankas. Žodis bankas yra kilęs iš itališko banca, o šis kilęs iš vokiečių kalbos ir reiškia suolą. Terminas kilo šiaurės italijos skolintojams dirbant lauke ar dideliuose kambariuose, kur kiekvienas skolintojas turėjo savo suolą ar stalą. Bankas – institucija, kurios pagrindinė funkcija teikti finansines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Šiuolaikinis bankas – įstaiga, turinti licenciją, leidžiančią teikti bankines paslaugas. Tokia licencija suteikia teisę rinkti indėlius ir išduoti paskolas. Paprastai bankai uždirba iš mokesčių už paslaugas bei palūkanų maržos. Lietuvos respublikos bankų įstatyme yra nurodoma, kad komercinis bankas – Lietuvos respublikoje įsteigta kredito įstaiga, kuri turi licenciją verstis ir verčiasi indėlių ir kitų grąžintinų lėšų priėmimu iš neprofesionalių rinkos dalyvių ir jų skolinimu, taip pat turi teisę verstis kitų finansinių paslaugų teikimu ir prisiima su tuo susijusią riziką bei atsakomybę.

Bankas nėra paprastas pinigų surinkėjas. Jis ne tik perka pinigus, bet ir parduoda . Banko pelną sudaro gaunamų ir išmokamų indėlininkams palūkanų skirtumas. Vienas iš bankininkystės principų yra tas, kad bankas negali skolinti visų jam patikėtų pinigų.

Taigi, banką galima apibrėžti kaip kredito įstaigą, teikiančią laikinai laisvus pinigus, kreditus, tarpininkaujančią atsiskaitymuose, leidžiančią į apyvartą pinigus, vertybinius popierius, atliekančią su jais susijusiabanko kreditas yra piniginė prievolė, kurią vėliau reikia įvykdyti, mokant atitinkamo dydžio palūkanas.

Bankas be paskolos teikimo atlieka ir daugiau funkcijų. Pagrindinė yra finansinis tarpininkavimas.

  • Microsoft Word 53 KB
  • 2015 m.
  • 25 puslapiai (5860 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gytia
  • Būsto kreditas. Bankų palyginimas kreditų atžvilgiu
    9 - 1 balsai (-ų)
Būsto kreditas. Bankų palyginimas kreditų atžvilgiu. (2011 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/busto-kreditas-banku-palyginimas-kreditu-atzvilgiu.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 13:09
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo