Būsto remontas


Būsto remontas ir idėjos. Kodėl verta remontuoti būstą? Būstai remontuojami norint. Būsto remonto planavimas. Žingsnis –. Idėja nr. Šiame kambaryje vyrauja šiltos. Gamtos oazė, samanų ir kerpių spalvomis įsipindama į sodrias paviršių faktūras. Kaimiškas stilius vis labiau populiarėja. Kai kalbame apie. Svetainė – šeimos susibūrimo ir svečių priėmimo vieta. Frazės. Jei spalvos prislopintos ir neutralios – kambaryje bus juntama ramybė. Jei svetainės kambarys. Kad svetainė atrodytų šilta ir jauki, tačiau nenuobodi – rinkitės kontrastingų spalvų interjero detales. Medienos tonai suteiks šilumos ir jaukumo kambariui. Kietmedžio, plytelių ir medžio grindys. Atraskite naujų svetainės kambario dizaino idėjų. Geros dienos! ^. ^.

Būstai remontuojami norint atsinaujinti, pakeisti jau atsibodusias spalvas, baldus. Norint tapti modernesniems. Užtikrinti savo saugumą. Pagerinti gyvenimo sąlygas.

1 žingsnis – interjero planas 2 žingsnis – dizaino projektas 3 žingsnis – sąskaitos sudarymas 4 žingsnis – darbininkų pasirinkimas 5 žingsnis – demontažas 6 žingsnis – grindų lyginimas 7 žingsnis – elektros laidų keitimas 8 žingsnis – langų ir durų keitimas 9 žingsnis – sienų ir lubų lyginimas 10 žingsnis – grindų dangos klojimas ir vidinių durų dėjimas 11 žingsnis – santechnikos ir šviestuvų įrengimas 12 žingsnis – kambario valymas.

Šiame kambaryje vyrauja šiltos, šviesios, pastelinės spalvos ir tradicinis stilius. Kambario akcentas židinys iš dolomito akmens. Kiliminė danga pratęsia židinio skleidžiamą šilumą. Visa tai suteikia jaukumą, ramybę ir gerą savijautą.

Kaimiškas stilius vis labiau populiarėja, nes jis yra puikus tiems žmonėms, kurie mėgsta rankų darbo, natūralių medžiagų daiktus, dvelkiančius praeitimi. Kaimiškas interjeras paprastai yra gana romantiškas, žavus ir, žinoma, dvelkia vintažu.

  • MS PowerPoint 2957 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (407 žodžiai)
  • Universitetas
  • Deimantė
  • Būsto remontas
    10 - 2 balsai (-ų)
Būsto remontas. (2014 m. Rugsėjo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/busto-remontas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 04:07
×