Būsto remonto darbai skaidrės


Technologijų skaidrės. Būsto remonto darbai. Kodėl verta remontuoti būstą? Interjero stiliai. Klasikinis stilius. Skandinaviškas stilius. Kaimiškas stilius. Japoniškas stilius. Retro stilius. Ekostilius. Būsto remonto planavimas. Lubų rūšys. Matinės lubos. (įtempiamos). Pakabinamos lubos. Tinkuotos lubos. Medinės lubos. Glaistai. Polimeriniai glaistai. Organiniai glaistai. Lateksiniai glaistai. Tapetų rūšys. Viniliniai tapetai. Popieriniai tapetai. Akriliniai tapetai. Stiklo audinio tapetai. Skystieji tapetai. Plaunamieji tapetai. Natūralaus pluošto tapetai. Sveikiausi tapetai.


Remontas atnaujina kambarius. Suteikia jaukumo. Suteikia saugumo. Ekologiškiau.

Klasikinio interjero ir baldų dizainui būdingas simetriškumas, tiesios ir aiškios linijos, prabangios ir kokybiškos medžiagos. Taipogi būdingos ir aukštos lubos, kolonos, raudonmedis su žalvario papuošimais.

Šiam stiliui yra būdingas paprastumas, lengvumas, šviesūs žydros, žalios, turkio ir geltonos spalvos atspalviai. Ryškus apšvietimas.

Išskirtiniai kaimiško stiliaus bruožai yra, „kaimiški“ baldai, kilimėliai, skrynios ir pinti krėslai, taipogi kompozicijos iš gėlių, bei paprastuose mediniuose rėmuose įrėminti paveikslai su gyvūnais, kaimo gyvenimo scenomis ir natiurmortais.

Būdingi aptakesniai kraštai, senoviniai daiktai. Interjere pirmenybę teikia rudoms, smėlinėms ar švelnioms geltonoms spalvoms.

Retro stiliaus dekoras yra žaismingas, gyvas, naudojamos ryškios spalvos, įdomios formos ir orginalios detalės. Retro stiliaus tekstūra pasižymi gauruotais kilimėliais, lygia plastmase, minkšta vinila, rumbėtu velvetu.

Būdinga savo namuose naudoti vien tik gamtos sukurtas, natūralias medžiagas. Taipogi būdingi vazonai pilni gėlių ar net medžio šakelių.

1-asis žingsnis : Susikuriame interjero planą. 2-asis : Pasižiūrime dizainus.. 3-asis : Pasirenkame darbininkus, kurie padės mum remontuot būstą. 4-asis : Viską išardome, nepaliekam senų pamatų. 5-asis : Išlyginam grindis, paruošiam remontui.. 6-asis : Pakeičiame elektros laidus, kad ateitį nebūtų problemų.. 7-asis : Keičiame senus langus ir duris, į naujus. 8-asis : Paklojame grindų dangą, sudedame kambarių duris. 9-asis : Įrengiame santechnikos ir šviestuvų įrenginius.. Ir paskutinysis 10-asis žingsnis : Išvalome butą nuo visų dulkių ir purvo..

  • Technologijos Skaidrės
  • 2015 m.
  • Vilandaa15
  • 30 puslapių (700 žodžių)
  • Technologijų skaidrės
  • MS PowerPoint 2169 KB
  • Būsto remonto darbai skaidrės
    10 - 5 balsai (-ų)
Būsto remonto darbai skaidrės. (2015 m. Vasario 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/busto-remonto-darbai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 00:19