Būti sąžiningam, vadinasi būti atsakingam


Buti sazinigam vadinasibuti atsakingam. Būti sąžiningam vadinasi būti atsakingam rašinys. Buti saziningam - vadinasi buti atsakingam..

Būti sąžiningam, vadinasi būti atsakingam.

Sąžinė - tai jausmas kurį turi kiekvienas žmogus tai neatskiriama musu gyvenimo dalis , vidinis balsas sakantis kas yra gerai ir kas yra blogai. Tai savybė, kurią kiekvienas turi ugdyti, o to padaryti neįmanoma nebūnant atsakingu. Į sąžinės balsą kiekvienas išklausome skirtingai, vieni žmonės jos balsą nuslopina, ignoruoja, kiti priešingai, klausosi ir naudojasi juo kaip kelrodžiu vedančiu doro gyvenimo link.

Abraomas Linkolnas teigė: „Tu negali išvengti rytojaus atsakomybės, išsisukdamas nuo jos šiandien“. Ši citata puikiai atskleidžia idėją, kad žmogus turi būti sąžiningas ir pasiryžęs priimti kiekvienos dienos įsipareigojimus. Daugelis sutiksime, kad labiausiai krentantis į akis šių laikų žmonių bruožas būtent ir yra neatsakingumas. Vyrauja išsisukinėjimas, pareigų vengimas ar melas. Kaip bebūtų, sąžinė žmones teisia už jų poelgius, vieniems ji - vienintelė ir nepaperkama teisėja, kitiems, neklausantiems sąžinės balso, teisėjais belieka tik visuomenė ir įstatymai.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (312 žodžiai)
  • Bence
  • Būti sąžiningam, vadinasi būti atsakingam
    8.5 - 4 balsai (-ų)
Būti sąžiningam, vadinasi būti atsakingam. (2014 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/buti-saziningam-vadinasi-buti-atsakingam.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 25 d. 08:18
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo