Būtiniausių daiktų atsiradimo istorijos


Būtiniausių daiktų atsiradimo istorijos. Kad gyvenimas būtų geresnis ir patogesnis. Šaukštai. Senovės romėnai ir graikai, diskutuodami apie grožį. Apskritai pirmieji šaukštų prototipai buvo pagaminti 3000 metais pr. Šakutės. Kažkas panašaus į šiuolaikinę šakutę. Sagos. Senovės žmonės vietoj sagų savo drabužių dalis susmeigdavo augalų dygliais. Batų raišteliai. Gana keista, bet istorija kažkodėl neišsaugojo vardo genijaus. Šukos. Seniausiomis šukomis, kuriomis naudojosi Žemės gyventojai. Degtukai. Kokių tik būdų ugniai įskelti žmonės nebandė. Taip Europoje 1805 metais atsirado degtukai — plonos skalos su suteptomis bertoleto druska galvutėmis. 1855 metais švedų chemikas Johanas Lundstromas uždėjo raudono fosforo ant švitrinio popieriaus. Žirklės. Pirmosios šiuolaikinių žirklių „Prosenelės“ rastos Senovės Egipto griuvėsiuose. Pakaba. Drabužių kabliuko išradimo teisę įgijo O. Tualetinis popierus. Kaip mūsų protėviai, atlikę gamtinius reikalus. Vikingai šluostėsi vilnos. Šiam reikalui naudoti popierių pirmieji pradėjo kinai. 1890 m.

Kad gyvenimas būtų geresnis ir patogesnis, mūsų protėviai sugalvojo daugybę dalykų bei įvairių išradimų, kurių dėka į kasdienybę imta žiūrėti daug paprasčiau ir be kurių neapseitų joks žmogus.

1890 m. pirmą kartą pradėjo gaminti į rulonus suvyniotą popierių Amerikos popieriaus fabrikas „Scott Paper“.

  • Istorija Skaidrės
  • MS PowerPoint 8740 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (851 žodžiai)
  • Monika
  • Būtiniausių daiktų atsiradimo istorijos
    10 - 4 balsai (-ų)
Būtiniausių daiktų atsiradimo istorijos. (2016 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/butiniausiu-daiktu-atsiradimo-istorijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 08:13
×