Butų nuoma verslo planas


Butu nuomos verslas. Butu nuoma verslas. Apartamentu nuoma verslas. Hostel bute verslo ideja. Butu nuoma verslo ideja. Verslo planas butu nuoma. Buto planas. Buto nuoma verslas. Verslo tipas butu nuoma.

Verslo idėjos paieška. Savo galimybių ir kompetencijų įvertinimas. Įmonės charakteristika. Paslaugos charakteristika. Rinkos tyrimas. Paslaugos vartotojų tyrimas. Konkurentai. Svarbiausio konkurento analizė. Įmonės ir konkurentų palyginimas. Pardavimo rėmimas. Rizika. Apibendrinimas. Teikiamos paslaugos pavyzdžiai. Naudota literatūra. Priedai.

Verslo idėja kilo pačiai susidūrus su būsto paieškos problema. Šiais laikais jaunam žmogui įsigyti nuosavą butą yra beveik tas pats kas nuskristi į mėnulį. Aišku, visada yra išimčiu, pvz.: pasiturintys tėvai. Tačiau ne kiekvienam nusišypso tokia laimė turėti didelę piniginę paramą iš gimdytojų, taigi tenka suktis pačiam. Taigi, nuosavo būsto įsigyjimo idėją tenka nugrūsti į tolimą ateities plano kamputį. Tuomet atsiranda išeitis – butą nuomotis. Tačiau ir čia neapsieinama be problemų. Visų pirma pasiūla rinkoje nėra labai didelė, o tiesą pasakius netgi visai maža, jei nori gyventi ne visiškai nušiurusiame vieno kambario butuke-dėžutėje be jokių patogumų. Taigi rasti padoriai atrodantį butą, su bent jau kasdien naudojamais buities prietaisais (šaldytuvu, virykle, skalbimo mašina ir pan.) ir už prieinamą kainą – jaunam žmogui tampa misija neįmanoma.

Turiu draugų, kuriems taip pat yra tekę susidurti su įvairiais nepatogumais ieškant tinkamo buto išsinuomoti. Taigi man kilo idėja nuomoti butus pačiai. Juk rinkoje visgi yra tokia paklausa.

Mano verslo idėja – pirkti naujos statybos daugiabučius namus ir nuomoti jų butus sudarant neterminuotą nuomos sutartį su nuomininkais. Viso to esmė – sudaryti sąlygas žmonėms gyventi nebijant, kad netikėtai reiks išsikraustyti iš buto, todėl galima ir negalvoti apie nuosavo būsto pirkimą, nes ilgalaikė nuomos sutartis gali būti sudaroma visam gyvenimui.

  • Microsoft Word 2956 KB
  • 2012 m.
  • 29 puslapiai (3917 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lina
  • Butų nuoma verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Butų nuoma verslo planas. (2012 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/butu-nuoma-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 00:35
×