Bvp ir eksporto analizė


Neigiamas eksportas bvp. Prekiu ir paslaugu grynasis eksportas.

Vokietijos, Prancūzijos, Nyderlandų ir ispanijos realaus, nominalaus bvp bei grynojo eksporto analizė. Įvadas. Vokietija. Vokietijos nominalaus ir realaus BVP dinaminė analizė. Vokietijos grynojo eksporto dinaminėanalizė. Vokietijos realaus BVP struktūrinė analizė. Vokietijos eksporto ir importo struktūrinė analizė. Vokietijos realaus BVP prognozė. Nyderlandai. Nyderlandų nominalaus ir realaus BVP dinaminė analizė. Nyderlandų grynojo eksporto dinaminė analizė. Nyderlandų realaus BVP struktūrinė analizė. Nyderlandų eksporto ir importo struktūrinė analizė. Nyderlandų realaus BVP prognozė. Prancūzija. Prancūzijos nominalaus ir realaus BVP dinaminė analizė. Prancūzijos grynojo eksporto dinaminė analizė. Prancūzijos realaus BVP struktūrinė analizė. Prancūzijos eksporto ir importo struktūrinė analizė. Prancūzijos realaus BVP prognozė. Ispanija. Ispanijos nominalaus ir realaus BVP dinaminė analizė. Ispanijos grynojo eksporto dinaminė analizė. Ispanijos realaus BVP struktūrinė analizė. Ispanijos eksporto ir importo struktūrinė analizė. Ispanijos realaus BVP prognozė. Šalių realaus BVP augimo tempo ir realaus grynojo eksporto palyginamoji analizė. Išvados. Naudota literatūra.

Prekių ir paslaugų grynasis eksportas (užsienio prekybos balansas) – šalies eksporto ir importo skirtumas, kuris gali būti tiek teigiamas, tiek neigiamas. Kiekvienoje šalyje grynasis eksportas yra labai skirtingas. Paprastai kuo šalis labiau ekonomiškai išsivysčiusi, tuo ir grynasis eksportas didesnis. Tačiau yra ir išimčių, kurias matysime ir šiame darbe.

Darbo tikslas – išanalizuoti pasirinktų šalių realaus BVP ir grynojo eksporto kitimą.

Analizei atlikti pasirinkome Vokietijos, Prancūzijos, Nyderlandų ir Ispanijos makroekonominius rodiklius (realius bei nominalius BVP, BVP sudėtinių dalių duomenis bei eksporto ir importo balansą) laikotarpyje. Naudodami šiuos duomenis, pateiksime surinktų valstybių duomenų dinaminę, struktūrinę bei palyginamąją analizes duotajam laikotarpiui. Taip pat atliksime prognozes, kad galėtume nustatyti makroekonominių rodiklių tendencijas bei pateikti pasiūlymus.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1409 KB
  • 2014 m.
  • 35 puslapiai (6232 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktut
  • Bvp ir eksporto analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Bvp ir eksporto analizė. (2014 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/bvp-ir-eksporto-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 11:52
×