Bvp ir namų ūkio vartojimo išlaidos


Vartojimo islaidu apskaiciavimas. Namų ūkių vartojimo išlaidos es šalyse. Vartojimo islaidu kategorija. Vartojimo išlaidos formulė. Bvp formule. Bvp ir vartojimas. Namu ukiu vartojimo islaidos 2012. Namu ukio islaidos 2012. Vartojimo ir bvp rysys. Namų ūkio vartojimo išlaidų pavyzdžiai.

Įvadas. Realus bvp, namų ūkių vartojimo išlaidos ir jų kitimas. Palyginamoji analizė. Namų ūkių išlaidų dalis bvp. Namų ūkių vartojimo išlaidų ir realaus bvp sąryšys. Baltijos šalių ribinis polinkis vartoti. Prognozės. Prognozių skaičiavimo metodika. Išvados.

Kaip matysite toliau darbe, didelę dalį BVP sudaro namų ūkių vartojimo išlaidos. Be to, skaičiuojant BVP išlaidų metodu, į formulę yra įtraukiamas ir namų ūkių vartojimo išlaidos. Dėl to BVP ir namų ūkių vartojimas turi stiprų tarpusavo ryšį.

Šiame darbe sieksime patvirtinti arba paneigti 2 hipotezes:

1.Baltijos šalyse BVP augimo tempas yra didesnis nei namų ūkių vartojimo išlaidų;

2.Baltijos šalių vartotojų lūkesčiai daro įtaką ribiniam polinkiui vartoti.

Analizuojamas laikotarpis – 1997–2010 metai. Be to, atliksime dinaminę, struktūrinę bei palyginamąją Lietuvos, Latvijos bei Estijos BVP ir namų ūkių vartojimo išlaidų analizes. Taip pat, naudodamiesi regresijos kreivėmis bei polinomais, mėginsime prognozuoti BVP ir namų ūkių vartojimą 5 metų į priekį laikotarpiui. Galiausiai, pateiksime savo pasiūlymus bei rekomendacijas.

Vertėtų paminėti, kad visa naudota statistinė informacija paimta iš Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ oficialios svetainės. Šią informaciją galite rasti priede darbo gale. Be to, visi brėžiniai brėžti bei skaičiavimai atlikti programa MS Office Excel 2007 (2003).

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 843 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (3071 žodžiai)
  • Vilius
  • Bvp ir namų ūkio vartojimo išlaidos
    10 - 1 balsai (-ų)
Bvp ir namų ūkio vartojimo išlaidos. (2012 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/bvp-ir-namu-ukio-vartojimo-islaidos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 01:45
×