Bylų analizė


Civilinė byla. Lietuvos Aukščiausiojo teismo nutarties sprendimo ar nuosprendžio data numeris bylos , kurioje nutartis priimta. Bylos dalyviai nurodant procesinę padėtį ir nutartyje esančius jų duomenis. Teisiamojo veiksmai neveikimas , kuriais jis padarė jam inkriminuojamą nusikalstamą veiklą baudžiamojoje byloje. Kuo kaip pasireiškė atsakovo veiksmais padaryta žala ieškovui ar kaip kitaip buvo pažeistos ieškovo teisės. Teisės aktai ir konkrečios jų normos , kuriomis yra grindžiamas ieškinys. 247 straipsnis. Priežastinis ryšys. 249 straipsnis. Žala ir nuostoliai. Teisiamojo veiksmai neveikimas , kuriais jis padarė jam inkriminuojamą nusikalstamą veiką baudžiamojoje. Kuo kaip pasireiškė kaltinamojo veiksmais padaryta žala ar kiti pavojingi padariniai. 286 straipsnis.      Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui. 290 straipsnis.      Valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens įžeidimas. 376 straipsnis. Teismo vaidmuo.


4. Kuo/kaip pasireiškė atsakovo veiksmais padaryta žala ieškovui ar kaip kitaip buvo pažeistos ieškovo teisės.

5. Teisės aktai ir konkrečios jų normos, kuriomis yra grindžiamas ieškinys.

1. Lietuvos Aukščiausiojo teismo nutarties (sprendimo ar nuosprendžio) data; numeris bylos, kurioje nutartis priimta.

2. Bylos dalyviai (nurodant procesinę padėtį ir nutartyje esančius jų duomenis).

Nukentėjusioji  ieškovė: Kelių policijos biuro Kelių patrulių kuopos 1-ojo būrio vyriausiesieji patruliai Ž. S. ir T. B

3. Teisiamojo veiksmai(neveikimas), kuriais jis padarė jam inkriminuojamą nusikalstamą veiką (baudžiamojoje.byloje).

5. Teisės aktai ir konkrečios jų normos, kuriomis yra grindžiamas kaltinimas ir konstatuojama padaryta žala ar kitų pavojingų padarinių atsiradimas.

  • Teisė Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 44 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1124 žodžiai)
  • Universitetas
  • Grand
  • Bylų analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Bylų analizė . (2017 m. Rugsėjo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/bylu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 04:41
×