C++ uždaviniai ir veikla


Pamokų temos, uždaviniai ir veikla. Supažindinimas su CodeBlock aplinka. Paprasčiausių C++ programų kūrimas. Paprasčiausių C++ programų kūrimas. Paprasčiausi skaičiavimai. Veiksmų šakojimas 1p. Veiksmų šakojimas 2p. Žinomo veiksmų kartojimo ciklas FOR. Nežinomo kartojimų skaičiaus ciklas WHILE. Duomenų skaitymas iš failo ir rezultatų rašymas į failą. Duomenų skaitymas iš failo ir rezultatų rašymas į failą. 2p. Ciklas cikle. Ciklas cikle 2p. Funkcija, gražinanti apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą. Funkcija, gražinanti apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą 2p. Void tipo(negražinančios reikšmės) funkcijos. Funkcija su parametrais-nuorodomis 2p. Programų su funkcijomis – reikšmėmis ir funkcijomis – parametrais rašymas. Pažintis su masyvu. Pažintis su masyvu 2p. Didžiausios ir mažiausios reikšmės paieška. Didžiausios ir mažiausios reikšmės paieška 2p. Didžiausios ir mažiausios reikšmės vieta. Duomenų tipas CHAR. Masyvo elementų paieška ir šalinimas iš masyvo. Programų su duomenų tipas CHAR, masyvo elementų paieška ir šalinimu, kurimas. Reikšmių įterpimas į masyvą. Reikšmių įterpimas į masyvą 2p. Simbolių masyvai. Simbolių masyvai 2p. Simbolių ir skaičių masyvai. Simbolių eilutė string. Simbolių ir simbolių eilučių masyvai. Duomenų rikiavimas. Simbolių eilučių masyvai. Duomenų rikiavimas. Simbolių eilučių masyvai 2p. Tabuliavimo žingsnis ir žymės. Tabuliavimo žingsnis ir žymės 2p. Struktūriniai numeruojamieji/ženklinamieji sąrašai. Struktūriniai numeruojamieji/ženklinamieji sąrašai 2p. Sąrašo elementų rikiavimas. Dokumento skaidymas sekcijomis ir skiltimis (stulpeliais). Stilių naudojimas, modifikavimas ir kūrimas. Antraščių stiliai. Turinio įterpimas. Dalykinė rodyklė. Nuorodų (saitų) kūrimas. Puslapių antraštės ir poraštės. Dokumento spausdinimas. Funkcijos count ir countif. Funkcija sumif. Funkcijos and, or ir not. Funkcijos and, or ir not 2p. Datų ir laiko funkcijos.

Supažindinimas su CodeBlock aplinka. Paprasčiausių C++ programų kūrimas.

Pamokos uždavinys Skaitydami vadovėlį (ar pasinaudoję vaizdo pamoka) ir dirbdami su kompiuteriu, susipažinsite su CodeBlock aplinka ir sukursite paprasčiausią C++ kalba parašyta programėlę ar programėles.

Pamokos uždavinys. Skaitydami vadovėlį (ar pasinaudoję vaizdo pamoka) ir dirbdami su kompiuteriu, suprasite: kaip teisingai aprašomi sveikoji ir realiojo tipo kintamieji; kaip kintamiesiems suteikiamos reikšmės; kokios yra kintamųjų ypatybės; kaip sukuriamas dialogas tarp programos ir jos naudotojo, ir parašysite programas.

Pamokos uždavinys Išklausę mokytojo aiškinimo (ar pasinaudoję vaizdo pamoka) ir dirbdami su kompiuteriu, sužinosite ar pasikartosite: kaip pasirenkamas viena veiksmas , iš dviejų arba kelių galimų; kaip užrašomas sąlyginis sakinys ir sąlyga; kaip užrašomi loginiai reiškiniai ir apskaičiuojamos jų reikšmės, ir rašysite programas.

Pamokos uždavinys Išklausę mokytojo aiškinimo (ar pasinaudoję vaizdo pamoka) ir dirbdami su kompiuteriu, sužinosite ar pasikartosite: kaip pasirenkamas vienas veiksmas , iš kelių galimų, ir rašysite programas.

Pamokos uždavinys Išklausę įtraukiančiąją paskaitą ar pasinaudoję vaizdo pamokos metodu, išmoksite ( ar pasikartosite) ciklo FOR konstrukciją ir sukursite programą (as), kurioje panaudotas ciklas FOR.

Pamokos uždavinys Išklausę įtraukiančiąją paskaitą ar pasinaudoję vaizdo pamokos metodu, išmoksite (ar pasikartosite) ciklo WHILE konstrukciją ir sukursite programas, kuriose panaudotas ciklas WHILE.

Programų su veiksmų šakojimusi ir kartojimu rašymas.

Pamokos uždavinys Pasikartosite programų su veiksmų šakojimusi ir kartojimu rašymu, ir pasiruošite kontroliniam darbui.

  • Informatika Skaidrės
  • MS PowerPoint 343 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 52 puslapiai (1293 žodžiai)
  • Justinas
  • C++ uždaviniai ir veikla
    10 - 4 balsai (-ų)
C++ uždaviniai ir veikla. (2015 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/c-uzdaviniai-ir-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 17:37
×