Cad cam cae namų darbas


Cad cam cae namų darbas. Korpusas 1 detalė. Edit material. Cilindras 2 detalė. Įvorė 3 detalė. Kotas 4 detalė. Įvorė 5 detalė. Ritinys 6 detalė. Spyruoklė 7 detalė. Ašis 8 detalė. Įvorė 9 detalė. Šakutė 10 detalė. Options document properties detailing shaded cosmetic threads. Insert annotations cosmetic thread. Plokštelė 11 detalė. New study frequency. Properties ir number of frequence. Create mesh. New study static.


Pasirenku plokšumą (Front) ir su komandomis (Sketch) ir (Line) nubraižau 2D detalės kontūrus, o su komanda (Extrude) suformuoju detalės 3D kontūrus. Susikuriu papildomas plokštumas (Plane1 ir Plane2) su komanda (Reference Goemetry). Kiaurymėms padaryti naudoju taip pat komandas (Sketch) ir (Circle) ir (Cut-Extrude). Su (Hole-Wizard) padarau norimo diametro kiaurymes. Norima detalei medžiaga parenkama taip: komandų medyje prie material spaudžiam antrą pelės klavišą ir pasirenkam edit material. Iš bibliotekos išsirenkam norimą medžiagą ir spaudžiam klavišą apply.

Pirmiausiai suformuoju cilndro formos detalę taip: plokštumoje (Front) ir su komandomis (Sketch) ir (Circlee) nubraižau 2D detalės kontūrus, o su komanda (Revolve) padarau detalės 3D sukinį. Su komanda (Fillet) suapvalinu norimas detalės briaunas. nubraižau 2D detalės kontūrus, o su komanda (Extrude) suformuoju detalės 3D kontūrus. Susikuriu papildomas plokštumas (Plane1, Plane2 ir Plane3) su komanda (Reference Goemetry), tolimesniems veiksmams atlikti. (Cut-Extrude) komandos pagalba padaroms norimos kiaurymės ir išpjovos. (Boss-Extrude) suformuojami nauji 3D detalės kontūrai. Pasikartojančias išpjovas ir kiaurymes padauginu su komanda (Pattern). Taip pat parenku konstrukcinę medžiagą detalei iš užduoties lapo (pilkasis ketus EN-GJL-150).

  • Microsoft Word 3321 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (809 žodžiai)
  • Universitetas
  • Domantas
  • Cad cam cae namų darbas
    10 - 10 balsai (-ų)
Cad cam cae namų darbas. (2016 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/cad-cam-cae-namu-darbas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 23:27
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!