Can sistema referatas


Can protokolas. Can tinklas. Can magistrale. Kas yra can tinklas. Can-bus magistrales duomenu protokolo struktura. Can duomenu perdavimo magistrale. Can duomenu perdavimas. Automobilio can tinklas. Opel can tinklas. Can magistralės sritys automobiliuose.

Kas yra can? Can diagnostika. Duomenų pernešimas (perdavimas). Can – duomenų magistralė. Can duomenų magistralės komponentai. Duomenų perdavimo eiga. Can tinklo struktūra.

CAN protokolas labai išpopuliarėjo ne tik automobilių ir sunkvežimių pramonėje, bet taip pat ir kitose srityse (laivuose, traukiniuose, pramoninėje automatikoje, medicinos technikoje ir k t.) Apskritai CAN pagrindinis tikslas buvo padaryti automobilius patikimesnius, saugesnius ir ekonomiškesnius tuo pačiu metu sumažinti jungiamųjų laidų kiekį ir elektros grandinių sudėtingumą. Automobilių pramonėje CAN tinklo pagalba sujungiami variklio valdymo, papildomos įrangos blokai tarpusavyje. Jau apie 10 metų dauguma europietiškų automobilių gamintojų naudoja CAN tinklo įrangos sujungimui. Amerikietiškų ir azietiškų automobilių gamintojai CAN’a pradėjo naudoti gerokai vėliau. Pirmasis automobilis su CAN tinklu buvo Mercedes-Benz S klasės sukurtas 1991 metais, jame buvo sujungta prietaisų skydelis, variklio ir transmisijos valdymo blokai.

  • Microsoft Word 1705 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (1129 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaidotas
  • Can sistema referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Can sistema referatas. (2012 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/can-sistema-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 28 d. 21:40
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo