Catalysis metodo analizė


Įvadas. Užduoties formulavimas. Catalysis metodas. Catalysis ypatumai. Panaudojimo paskirtis. Metodų panašumai. Metodų skirtumai. Našumai. Trūkumai. Diagramų pavyzdžiai ir aprašymai. Faktų arba pavyzdžių diagrama. Diagramos žymėjimai. Tipų diagramos. Diagramos žymėjimai. Būsenos diagrama. Diagramos žymėjimai. Sąveikos diagrama. Diagramos žymėjimai. Sekų diagrama. Diagramos žymėjimai. Bendradarbiavimo diagrama. Diagramos žymėjimai. Paketų diagrama. Diagramos žymėjimai. Struktūrinio šablono modelis. Diagramos žymėjimai. Išvados. Literatūros sąrašas. Illiustraciju sąrašas. Pav 9. Ryšys.


Atlikti Catalysis metodo analizė remiantis darbo užduotimi, įgyti žiniu ir patirties IS analizėje(projektavime), pagerinti darbo grupėje įgūdžius, įgyti darbo pasiskirstymo patirtį, užugdyti atsakomybės jausmą.

• veiklos ir aparatūrinės įrangos patikimos komponentų architektūros sudarymą;

• veiklos procesų atsekamumo patobulinimas.

Catalysis metodą galima taikyti įvairiais būdais, čia apsiribosime komponentų sistemos projektavimu nuo nulio.

Norėdami nustatyti sistemos poreikius ir reikalavimus , USE CASE modelis yra vienas iš svarbiausių abiejų metodų bendrumų. Šis metodas leidžia kūrėjams galvoti apie sistemos kurimą kliento požiūriu.

UML tapo standartu beveik visų programų kūrimo modeliavimui, bet jo taikymas komponentiniai požiūriai metode nėra akivaizdus. Abu metodai stipriai naudoja UML notacijas ir nustato sąsajos specifikaciją.

Abu metodai atkreipia dėmesį į komponentų sąsajos apibrėžimą, o ne įgyvendina kiekvieną komponentą atskirai.

Abi metodikos yra motyvuotos naudoti komponentinį metodą, nes programinės įrangos kūrimo įmonės turi efektyviau naudoti programinė įrangą / produktus, kurie buvo sukurti anksčiau.

Didžiausias skirtumas tarp dviejų metodų yra tai, kad UML komponentai turi konkretų procesą, kuris gali palaikyti didelių komponentų sistemų sukurimą, o Catalysis suteikia daug vystymosi klausimų.

Pavyzdžiui, UML komponentai suteikia puikų būdą padalinti sudėtingą informaciją, susidedanti iš verslo sąsajų komponentų , nustatant komponentų silpnuosius santykius (priklausomybės) ir naudojant IIM (Interface Information Model). Catalysis nenumato konkrečių būdų pulti komponentini vystymasi, bet ir suteikia bendrą apibrėžimą platesniais klausimais, įskaitant šį klausimą pagrįstą ne tik komponento projektavimo etape, kuriame UML komponentai atkreipia daugiausia dėmesio:

Pradėjus darbą aptarėme kokį darbą reikės atlikti ir sudarėme darbo planą, sudarius jį pasiskirėme tuos darbus tarpusavyje. Radome reikalinga darbui atlikti medžiagą, ją įvertinome ir atrinkome pačia reikalingiausia ir geriausia iš jos. Buvo suformuotas dokumentas pagal baigiamojo darbo metodinius reikalavimus, suformuluotas darbo įvadas.

Išnagrinėjome „Catalysis“ metodą t.y. jo savybės, ypatumus ir paskirtį. Išsiaiškinome Catalysis ir UML metodų panašumus ir skirtumus, trumpai aprašėme Catalysis našumus ir trūkumus. Išnagrinėjome panaudos paskirtį (pavyzdžiai, diagramos ir jų aprašymai) , sudarėme išvadas. Sudarėme naudotos literaturos sąrašą, patikrinome galutini ataskaitos failą ir ištaisėme rastas klaidas. Visi plano punktai buvo sekmingai atlikti.

  • Informatika Analizė
  • Microsoft Word 341 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (2362 žodžiai)
  • Igor
  • Catalysis metodo analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Catalysis metodo analizė. (2016 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/catalysis-metodo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 10:11
×