CC-Link Industrial Networks


Apibrėžimas. Istorija. CC-Link charakteristika. Standartizacija. Techninė apžvalga CLPA šeimos pramonės automatikos tinklų. Duomenų perdavimas. Atitikties bandymai. Išvados. Naudota literatūra.


CC-Link yra atviras pramonės tinklas, kuris skirtas prietaisams iš daugelio firmų gamintojų komunikuoti. Naudojamas procesų valdymo įtaisuose, pastatų automatikos įrenginiuose, įvairiuose gamybos šakuose. Galima prijungti bet kokį pramonės tinklo įrenginį, populiarus prijungiant valdiklius su kitais įrenginiais, jungiami jutikliai ir elektros pavaros. Naudojamas dėl didėles greitaveikos, taip efektyvesnis už kitus protokolus. CC-Link apima daug pažangių funkcijų.

Valdymo ir komunikacijos nuoroda (CC-Link) yra atvirojo tinklo, vartojama kaip visiškai atvira architektūra pagal CC-Link partnerių asociacijos (CLPA). Šiuo metu daugiau nei 1000 CC-Link produktų sertifikuota.

CC-Link galima integruoti įvairius automatikos komponentus į vieną, į vientisą automatizavimo sistemą, įskaitant bet kurį iš šių punktų tinklo:

Valdantieji ar lokalūs valdikliai (Q, L, FX).

Diskretūs I/O (įvairių tipų ir konfigūracijų)

Šiame skyriuje pateikiama konkreti rikiuotė į CC-Link I/O blokus ir specialių funkcijų modulius. Dėl tinklo valdančiojo modulių, prašoma kreiptis į atitinkamą valdiklio skyrių. Naudojimosi vadovas:

Per CC-Link blokus, nurodoma šios sąlygos. Tai yra glausti apibrėžimai sujungti I/O įrenginius:

1 linija: viena pusė apkrovos yra prijungta prie I/O modulio gnybtų bloko. Kita pusė prijungta prie bendrų gnybtų, kurie bendrinami su visais prietaisais.

  • Elektronika Referatas
  • Microsoft Word 424 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (930 žodžiai)
  • Benas
  • CC-Link Industrial Networks
    10 - 9 balsai (-ų)
CC-Link Industrial Networks. (2016 m. Kovo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/cc-link-industrial-networks.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 15:52
×