Cementas ir jo priedai


Cemento priedas. Cemento priedai. Cemento. Cemento priedų sąrašas. Cemento gamyba kursinis. Cementi priedas. Cementas ir jo gamyba. Cementas koki pasirinkti. Koki pirkti cemsnta. Cemento priedad.

Įvadas. Gamybos principai. Cemento rūšis. Įprastinių cementų atmainos (tipų) ir sudėties lentelė. Cemento kietėjimas ir savybės. Cementų naudojimo sritys. Išvados. Literatūra.

Viena iš pagrindinių, plačiausiai statyboje naudojama rišamoji medžiaga yra cementas. Cementas – smulki miltelių pavidalo mineralinė rišamoji medžiaga, kuri sumaišyta su vandeniu rišasi ir kietėja vykstant hidratacijos reakcijoms ir procesams. Sukietėjusi nepraranda stiprumo bei pastovumo ore ir vandenyje . Cementas yra naudojamas kaip statybinė medžiaga, tiek vidaus tiek lauko darbams. Todel reikia prieš parenkan cementą darbams, atkreipti dėmesį į tai, kam ir kur jis bus naudojamas, kad galėtume pasirinkti tinkamos rūšies ir charakteristikos gaminį.

Šiais laikais labai didelis pasirinkimas cemento. Dėl šios priežasties reikia teisingai pasirinkti kokį cementą naudoti tam tikriems darbams atlikti.

Darbo tikslas:

Apžvelgti cemento gaminimo principą, rūšis, tipus, sudėtis, savybes ir naudojimą.

Uždaviniai:

1. Apžvelgti cemento gaminimo principą.

2. Apžvelgti rūšis.

3. Apžvelgti tipus, sudėtis.

4. Apžvelgti cemento savybes kietėjant.

5.Apžvelgti naudojimą.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (1501 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mindaugas
  • Cementas ir jo priedai
    10 - 4 balsai (-ų)
Cementas ir jo priedai. (2013 m. Liepos 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/cementas-ir-jo-priedai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 04:07
×